Stambulas konvencija atkal nonāk Ministru kabineta darba kārtībā

Komentāri

Ministru darba kārtībā atkal nonākusi pretrunīgi vērtētā Stambulas konvencija, kas pirms gada raisīja plašas diskusijas.

Izskatīšanai valdībā tiek virzīts likumprojekts par starptautiskā līguma ratificēšanu. Eiropas Padomes konvencijas mērķis ir aizsargāt sievietes no jebkādas vardarbības un novērst vardarbību ģimenē, kā arī veicināt sieviešu un vīriešu līdztiesību. Tā norāda Labklājības ministrijā, kas mudina Latviju ratificēt Stambulas konvenciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Reirs
labklājības ministrs, “Vienotība”

Viennozīmīgi atbalstām, un tāpēc mēs to arī virzām. Mēs arī bijām iniciatori, lai parakstītu šo konvenciju pagājušajā gadā.

Pirms konvencija pērn tika parakstīta, par to izvērsās asas diskusijas, kad kategoriski pret līgumu iestājās Tieslietu ministrija.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl