1 komentārs

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai 11.novembra krastmalā notika militāro spēku parāde, kuru skatīties bija ieradušies vairāki tūkstoši cilvēku.

Krastmalā pulcējās dažādu vecuma cilvēki, tostarp ģimenes ar bērniem. Sanākušos cilvēkus un militārās parādes dalībniekus uzrunāja valsts augstākās amatpersonas – Valsts prezidents Raimonds Vējonis un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Militārās tehnikas parādē tika demonstrēts Latvijas un ASV bruņoto spēku, kā arī NATO un Valsts robežsardzes bruņojums, tehnika un transports.

Skaties FOTO!

TOP komentāri

  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    Latvija ! Saziedosim Vejonim ! Laikam , tik novardzis , kad pat lietus sargu , nevar pats noturet . Palika tik zel , SKATITIES !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl