Sprūds par savu aizturēšanu: Notikušais ir šovs, tas padara mani tikai stiprāku

1 komentārs

“Šovs, tas padara mani tikai stiprāku,” tā savu aizturēšanu maksātnespējas administratoru lietā LNT Ziņām komentē maksātnespējas procesa administrators Māris Sprūds.

Aizturētajiem maksātnespējas administratoriem un finansistam kā drošības līdzeklis tomēr tiek prasīts apcietinājums. Piektdien, 9. jūnijā, Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa vienam no viņiem – maksātnespējas administratoram Naurim Durevskim jau piemērojusi apcietinājumu. Administratoru Durevski tiesas zālē šorīt nogādāja septiņi specvienības vīri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam uz tiesas zāli drošības līdzekļa izlemšanai atveda nākamo aizturēto maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu. Atšķirībā no Durevska, kurš mēģināja slēpties no publicitātes, galvā liekot kapuci, Sprūds pa tiesas nama gaiteņiem soļoja paceltu galvu un žurnālistiem pauda, ka notikušais ir šovs.

Vēl pirms lēmuma pieņemšanas par apcietināšanu Sprūda advokāts Jānis Rozenbergs norādīja, ka viņa klients uzskatot, ka pret viņu vērstais kriminālprocess notiek nepamatoti.

Šodien tiesa par drošības līdzekli lems arī likvidējamās Trasta komercbankas administratoram Ilmāram Krūmam, kā arī lietā aizturētajam finansistam Jorenam Raitumam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl