Sprūds par savu aizturēšanu: Notikušais ir šovs, tas padara mani tikai stiprāku

1 komentārs

“Šovs, tas padara mani tikai stiprāku,” tā savu aizturēšanu maksātnespējas administratoru lietā LNT Ziņām komentē maksātnespējas procesa administrators Māris Sprūds.

Aizturētajiem maksātnespējas administratoriem un finansistam kā drošības līdzeklis tomēr tiek prasīts apcietinājums. Piektdien, 9. jūnijā, Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa vienam no viņiem – maksātnespējas administratoram Naurim Durevskim jau piemērojusi apcietinājumu. Administratoru Durevski tiesas zālē šorīt nogādāja septiņi specvienības vīri.

Pēc tam uz tiesas zāli drošības līdzekļa izlemšanai atveda nākamo aizturēto maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu. Atšķirībā no Durevska, kurš mēģināja slēpties no publicitātes, galvā liekot kapuci, Sprūds pa tiesas nama gaiteņiem soļoja paceltu galvu un žurnālistiem pauda, ka notikušais ir šovs.

Vēl pirms lēmuma pieņemšanas par apcietināšanu Sprūda advokāts Jānis Rozenbergs norādīja, ka viņa klients uzskatot, ka pret viņu vērstais kriminālprocess notiek nepamatoti.

Šodien tiesa par drošības līdzekli lems arī likvidējamās Trasta komercbankas administratoram Ilmāram Krūmam, kā arī lietā aizturētajam finansistam Jorenam Raitumam.

1 komentārs