Spriedīs par dizaina paņēmieniem pandēmijas izaicinājumu risināšanā

0 Komentāru

Kā dizains var palīdzēt ar pandēmiju saistīto izaicinājumu risināšanā publiskajā telpā? Šim jautājumam piektdien, 1. oktobrī, būs veltīta Dizaina pastaiga, kas norisināsies diskusiju formā par iespējām publiskas vietas padarīt epidemioloğiski drošas, izmantojot dizaina metodes.

Rīgā 1.oktobrī otro gadu pēc kārtas norisināsies “Dizaina pastaiga”, kas būs veltīta pandēmijas tēmai un tās radīto izaicinājumu risināšanai, informēja dizaina organizācijas “SEGD Riga Chapter” pārstāve Gita Deniškāne.

Pasākuma piecos pieturpunktos vienas dienas garumā tā dalībniekiem būs iespēja diskutēt ar nozares ekspertiem, uzzināt praktiskus piemērus un priekšlikumus, kā publiskas vietas padarīt epidemioloģiski drošas, izmantojot dizaina metodes.

Deniškāne norādīja, ka papildu ierastajiem “Dizaina pastaigas” formātiem – semināriem, ekskursijām, diskusijām – šogad tiem pievienojas jaunums – praktiskās darbnīcas, kuru uzdevums būs eksperimentu veidā radīt universāli izmantojamus risinājumus.

Uzsvars tiks likts uz to, kā organizācijai būt gatavai ātri reaģēt mainīgajā epidemioloģiskajā situācijā, lai pilnvērtīgi turpināt savu darbību, kā apmeklētājiem un klientiem radīt pārliecību par drošu vidi, kā veidot telpas iekārtojumu, kādus materiālus un tehnoloģiskos risinājumus izvēlēties.

Reģistrēties uz “Dizaina pastaigas” pasākumiem var tīmekļvietnē “bezrindas.lv“. Pasākums paredzēts personām, kas ir vakcinētas pret Covid-19 vai to pārslimojušas. Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs, tai skaitā bērns, ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo sešu mēnešu laikā.

0 Komentāru