“Sprādzienbīstamas lietas dzīvojamajā mājā!” Policija: Sprādziena Saulkrastos spēks pielīdzināms līdz pat 150 kilogramiem trotila

2 komentāri

Sprādzienbīstamo vielu dzīvojamā mājā ir bijis tik daudz, ka, pēc policijas teiktā, eksplozijas jauda pielīdzināma līdz pat 150 kilogramiem trotila, – tā piektdien, 6. oktobrī, paziņoja Valsts policija.

Pēc apsekojuma policiju šokējis tas, ka privātmājā tikusi izveidota pirotehnikas nelegālā glabātuve.

Tiesa gan, policija jau agrāk šovasar bija atņēmusi darbības licenci vienam no Ilmāra Āboliņa ģimenes uzņēmumiem, “Svētku Aģentūra”, un arī par pirotehnikas nelegālu uzglabāšanu Olainē.

Policijai neesot ienācis ne prātā, ka nelegāla noliktava ir izveidota uzņēmēja dzīvesvietā, privātmājā Saulkrastu novadā.

 

Andrejs Grišins
VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks

Cēlonis ir klaja bezatbildība – milzīgā apjomā sprādzienbīstamas lietas vest uz dzīvojamo māju! Šeit viss liecina, ka sprādzienbīstamās vielas tika uzglabātas prettiesiski un operētas, pakļaujot briesmām apkārtējos – gan, kas dzīvoja konkrētajā mājā, gan apkārtnē.

Saulkrastu novada domē LNT Ziņas informēja, ka Ilmārs Āboliņš iepriekš bija vērsies ar lūgumu ļaut privātmājā izveidot pirotehnikas glabātuvi. Būvvalde šo lūgumu noraidījusi kā bīstamu.

TOP komentāri

 • Nu
  0 0 0

  Nu

  Tāpēc ka dabas stihiju plāns bija iznīcināt to un tos, kas turpmākai evolūcijai kaitīgi, pārējos neaiztika, tai skaitā dinozauru, jo viņš nav vainīgs.
 • nu t ik
  0 0 0

  nu t ik

  Tads mega jauda, bet tivu blakus esosajai kaimnmajai patt stikli nav izbirusi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl