Komentāri

Sprādziena un toksiskas indes noplūšanas draudi šodien konstatēti Rīgā, Ūnijas ielā. Un vēl šobrīd ierobežotā teritorijā glābēji strādā, lai novērstu šo bīstamību. Pagaidām nav zināms, kā indīgās vielas nonāca šajā vietā un no kurienes tās atvestas, taču domājams, ka tuvāko stundu laikā speciālisti to sapratīs.

Visu iespējamo operatīvo dienestu pārstāvji šodien kuplā skaitā pulcējās Rīgā, Ūnijas ielā, kādā privātā teritorijā, jo, neilgi pirms tam šajā adresē pārbaudot kādu nelegālu pieslēgumu gāzei vai elektrībai, speciālisti uzgājuši kaut ko vēl negaidītāku – vairākas mucas ar bīstamām vielām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī ir tā reize, kad atbildīgie dienesti rīkojās tiešām operatīvi, bet vienlaikus piesardzīgi. Zolitūdes “Maxima” traģēdija ir iemācījusi patiešām daudz, un lieks risks un steiga šeit nav attaisnojami.

Valsts vides dienestā pieļauj, ka policija par notikušo ierosinās kriminālprocesu, jo šāda bīstamu vielu atstāšana blīvi apdzīvotā vietā zem klajas debess ir tiešs drauds cilvēkiem un videi un par to kādam ir jāatbild.

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl