Komentāri
Sportiski triki un izpriecas lielākajā rotaļu laukumā! Jauno sporta kvartālu Rīgā iemēģinājuši 12 000 cilvēku
Sportiskas un radošas aktivitātes notika katrā Centra sporta kvartāla laukumā. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Sestdien, 16. septembrī, ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem atklāts Centra sporta kvartāls, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā).

Kā informē Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja Baiba Gailīte, svētkus kopumā apmeklēja vairāk nekā 12 000 rīdzinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sportiskas un radošas aktivitātes notika katrā Centra sporta kvartāla laukumā. Futbola laukumā bija iespēja izmēģināt savas prasmes bumbu spēlē ar kāju. Vienā no multifunkcionāliem laukumiem notika florbola spēle un varēja pārbaudīt veiklību šajā sporta veidā. Otrā multifunkcionālā laukumā ar dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm darbojās bērnu un jauniešu centrs “Rīgas skolēnu pils”. Jaunizveidotajos laukumos bija iespēja arī izzināt un izmēģināt pludmales volejbola spēli. Centra sporta kvartālā ir arī izveidota Baltijā lielākā velo trase, kur notika dažādi paraugdemonstrējumi ar velo, skeitiem, BMX, kā arī “Velozinis” skolā apmācīja jaunos velobraucējus.

Svētki turpinājās līdz pat plkst.22.00 vakarā, kad kvartālu ierībināja A. Graudu bungu skolas audzēkņi, svētku viesi vēroja Green Trials velo paraugdemonstrējumus. Svētki noslēdzās ar Mika Dukura, Justa un grupas ”Astro’n’out” koncertu.

Centra sporta kvartāla kopējā teritorija ir četri hektāri, no kuriem 7000 kvadrātmetros ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem. Tajā ir uzstādītas dažāda veida rotaļu iekārtas un elementi, kas domātas divu vecuma grupu bērniem, – vecumā līdz septiņiem gadiem un no astoņu gadu vecuma. Rotaļu laukuma vizuālajā noformējumā izmantoti Rīgas simboli un vēsture. Rotaļu laukuma labiekārtošanas darbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica SIA “Jūrmalas mežaparki”.

Pārējā Centra sporta kvartāla teritorijā ir izveidots futbola laukums ar 280 metru skrejceļu ap to, basketbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi, laukumi pludmales volejbolam, tāllēkšanas sektors, skeitparks un veloparks, laukums ielu vingrošanai, tribīnes, inventāra nomas punkti, tualetes, ģērbtuves. Visā teritorijā uzstādīta video novērošanas un apgaismošanas sistēma. Teritorija ir iežogota ar atjaunoto vēsturisko žogu.

Stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veic PS “LNK Industries Partnership”.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl