Spīdīgi spārni, vareni triki! Ādažu lidlauks jubileju svin ar krāšņu aviošovu!

2 komentāri

Sestdien, 5. augustā, ar aviošoviem, aviācijas un militārās tehnikas apskati atzīmē Ādažu lidlauka desmito dzimšanas dienu. Lidaparāti interesē kā lielus, tā mazus.

No plkst.12 līdz 16 notika lidaparātu un militārās tehnikas apskate, kā arī lidmodeļu lidojumi, bet no plkst.16 tiks atklāta lidojumu programma, kur būs vērojami gan solo lidojumi ar ultravieglajām lidmašīnām, gan arī trīs un četru ultravieglo lidaparātu pārlidojums, helikoptera “R-44” lidojums un radio vadāmo modeļu priekšnesumi.

Savukārt plkst.16.20 ar Ādažos ražoto ultravieglo lidaparātu “Tarragon” solo lidojumu veiks avio konstruētājs Valentīns Vasjaks.

Pasākuma kulminācijā plkst.17.30 tiks atklāts lidmašīnu “Baltic Bees” avio šovs. “Baltic Bees” komanda ar saviem avio šoviem piedalās dažādos svētkos un lidmašīnu izrādēs visā pasaulē. Savukārt plkst.18 lidlauka mazākos viesus sagaidīja īpašs pārsteigums, jo būs iespēja vērot, kā no debesīm krīt konfektes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl