2 komentāri

Dažādu atkarību izraisošu vielu lietošana pusaudžu vidū ir ļoti liela problēma. Ir sperts jauns solis, lai šādiem jauniešiem palīdzētu.

Līdz šim iespējas palīdzēt bija ierobežotas. Ambulatorās narkologa konsultācijas bērniem bija pieejamas tikai pieaugušo slimnīcā – Rīgas Psihiatrijas centrā Tvaika ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad valsts apmaksātā vizītē pie narkologa var pieteikties arī Bērnu slimnīcā, kur, kā atzīst speciālisti, ir bērniem daudz draudzīgāka vide.

Te palīdzību meklē ne tikai pusaudži jau ar atkarības diagnozi. Speciālista konsultācija itin bieži nepieciešama arī pēc vienas piedzeršanās, kad vajadzīga izglītošana un problēmas aktualizācija.

MAIJA ŽUKA-JĒKABSONE
Pusaudžu narkoloģe

Bija diezgan dramatiskas epizodes, kas varēja beigties bīstami, – kad jaunieši alkohola reibumā iekrīt ledainā ūdenī un nevar izkļūt laukā… Man uz pieņemšanu bija puisis un meitene, kas tur bija tajā nelaimē. Jaunieši tiešām pirmo reizi mūžā bija pamēģinājuši alkoholu un ar dramatiskām sekām, bet viss beidzās labi un paši jaunieši atzina, ka vairs nelietošot, – ar to vienu reizi pietiek.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl