Spekulantu svētki: cilvēki ir gatavi maksāt milzu naudu par izrādes Brodskis/Barišņikovs biļeti

Komentāri

Biļetes uz izrādi Brodskis/Barišņikovs joprojām mēģina pārdot pat ar desmitkārtīgu uzcenojumu. Sludinājumu portālos un sociālajos tīklos parādās arvien vairāk piedāvājumu.

Biļešu cenas svārstās no 120 līdz 450 eiro, lai gan teātris tās pārdeva par 15-90 eiro. Sazvanītie biļešu pārdevēji negribīgi atzīst, ka savas biļetes gatavi pārdot saceltās ažiotāžas un iespējamās peļņas dēļ, tomēr interesenti, pārliecinoties par augsto cenu, pazūd. Tikmēr Jaunā Rīgas teātra administrācija šādu rīcību nosoda un pirmo reizi teātra vēsturē sola veidot pārdevēju melno sarakstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādes foto:

“Tiem cilvēkiem, kas būs ievietojuši sludinājumus un viņi tiks brīdināti, ka šādi biļetes nedrīkst tirgot – ja mūsu lūgums tiks ignorēts, mēs brīdināsim, un šie cilvēki tiks ievietoti sarakstā, un viņiem būs aizliegts līdz sezonas beigām iegādāties pie mums biļetes,” teic JRT pārdošanas daļas vadītāja Māra Ķirkuma.

Teātra rīcībā ir sistēma, kurā apkopoti visi kasē iegādāto biļešu pircēju dati, tostarp vārds un uzvārds, bankas konts un tālruņa numurs. Tāpēc tiem, kuri teātra lūgumu ignorēs, nauda tiks ieskaitīta bankas kontā, bet biļetes anulētas un var rasties situācija, ka tādējādi jaunais biļešu īpašnieks izrādi nevarēs noskatīties un paliks muļķa lomā.

Skaties video:

Lasi vēl