Specvienība iebrūk sirmgalves dzīvoklī

0 Komentāru
Specvienība iebrūk sirmgalves dzīvoklī
FOTO: LETA

Ar LNT raidījumu Degpunktā sazinājās kāda 70 gadus veca kundze, Pārdaugavas iedzīvotāja, kura aizvien nespēj atgūties no piedzīvotajām briesmām. Bez jebkāda iemesla viņas dzīvoklim uzlauztas durvis, un viņa pati pamatīgi pārbiedēta. Turklāt to paveikuši policijas darbinieki.

Ir pagājusi jau gandrīz nedēļa, taču Astrīda, stāstot par piedzīvoto, vēl aizvien knapi valda asaras. Sieviete dzīvo Rīgā, Kandavas ielā. Toreiz – 15. oktobra vakarā – īsi pirms pulksten sešiem viņa bija mājās un pat nenojauta, ka viņu sagaida tāds pārdzīvojums.

Tad, kad Astrīda mazliet atguvusies, dzīvoklī ienācis vīrietis bez maskas, teicis, ka viņš ir policijas darbinieks, un viņam ir atļauja veikt kratīšanu sirmās kundzes dzīvoklī. Esot bijušas aizdomas, ka dzīvoklī tiek slēpts nelegālais alkohols.

Lai nu kā, bet nelegālā alkohola Astrīdas dzīvoklī tik tiešām nav, un, lai arī likumsargi pārbaudījuši visas atvilktnes un plauktus, viņi tiešām neko nav atraduši. Tikai vēlāk kļuvis skaidrs, ka notikusi milzīga kļūda. Viņas dzīvoklī policisti meklējuši blakus mājas iedzīvotāju.

Astrīdas kundzei ar svešo vīrieti, kurš vismaz pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem dzīvo viņas dzīvoklī, nav pilnīgi nekāda sakara. Brīdī, kad pret viņu bija pavērsti automātu stobri, sieviete domājusi, ka pie viņas ieradušies laupītāji un vēlas iegūt zāļu receptes, kas viņai kā dakterei ir pieejamas. Savukārt pēc šā baisā piedzīvojuma Astrīdai pašai bija nepieciešama ārstu palīdzība.

0 Komentāru