Komentāri

Latvijā nepieciešami jauni līderi. Kādiem tiem jābūt? Atbildi uz šo jautājumu šodien meklēja kāda unikāla projekta ietvaros, diskutējot spēcīgām personībām, kas sevi jau apliecinājušas un jauniešiem, kuri ir apņēmības pilni par līderiem kļūt.

Jauno līderu programmai tika izvirzīti 65 vidusskolēni no dažādām Latvijas skolām. Rezultātā tika atlasīti 9 vispusīgi jaunieši, kuriem piemīt spējas ap sevi pulcēt vienaudžus un būt līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēcīgu līderu trūkums Latvijā licis projekta autoriem uzsākt šo projektu un veidot jaunu līderu paaudzi meklējot tos starp 15-20 gadīgiem jauniešiem.

Katram jaunietim bija iespēja uzklausīt pedagogu pieredzi un iedvesmoties no viņu sasniegumiem. Par viņu izaugsmes treneriem piekrituši būt sabiedrībā zināmas personības – ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, Swedbank valdes locekle Irīna Pīgozne un citi.

Jaunieši atzīst ka programma palīdzēs viņiem saprast ko darīt nākotnē, un kā realizēt pašiem savus mērķus. Nākošgad projekts tiks turpināts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl