Spēcīgu līderu trūkums Latvijā licis veidot jaunu līderu paaudzi

Komentāri

Latvijā nepieciešami jauni līderi. Kādiem tiem jābūt? Atbildi uz šo jautājumu šodien meklēja kāda unikāla projekta ietvaros, diskutējot spēcīgām personībām, kas sevi jau apliecinājušas un jauniešiem, kuri ir apņēmības pilni par līderiem kļūt.

Jauno līderu programmai tika izvirzīti 65 vidusskolēni no dažādām Latvijas skolām. Rezultātā tika atlasīti 9 vispusīgi jaunieši, kuriem piemīt spējas ap sevi pulcēt vienaudžus un būt līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēcīgu līderu trūkums Latvijā licis projekta autoriem uzsākt šo projektu un veidot jaunu līderu paaudzi meklējot tos starp 15-20 gadīgiem jauniešiem.

Katram jaunietim bija iespēja uzklausīt pedagogu pieredzi un iedvesmoties no viņu sasniegumiem. Par viņu izaugsmes treneriem piekrituši būt sabiedrībā zināmas personības – ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, Swedbank valdes locekle Irīna Pīgozne un citi.

Jaunieši atzīst ka programma palīdzēs viņiem saprast ko darīt nākotnē, un kā realizēt pašiem savus mērķus. Nākošgad projekts tiks turpināts.

Lasi vēl