Spēcīgās lietavas ir atsākušās, situācija kļūst arvien dramatiskāka

Komentāri

Atsākušās spēcīgās lietavas, kas jau spēcīgos plūdus piedzīvojušajos Latgales un Ziemeļaustrumlatvijas reģionos situāciju padara vēl dramatiskāku.

Plūdu dēļ satiksmei slēgts reģionālā autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona posms Atašienes pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš trešdienas ilgstoša lietus rezultātā grāvjos un upēs ir cēlies ūdens līmenis, meteorologi prognozē, ka periodiski nokrišņi turpināsies, kā arī atsevišķos reģionos pastiprināsies vēja brāzmas.

Lietavu izraisīto plūdu dēļ jau ir slēgta satiksme uz valsts vietējiem autoceļiem Žīguri–Silaciems–Katleši Viļakas novada Žīguru pagastā pie Katlešiem un Livzinīki–Krīvu Stiglova Kārsavas novada Mežvidu pagastā. Šo ceļu slēgto posmu apbraukšana iespējama pa pašvaldības un meža ceļiem.

Situācija pasliktinās arī lauksaimniecībā.

Līvānu mērs Andris Vaivods paziņojis, ka pēc pēdējām lietavām Latgalē lielu daļu šī gada ražas vairs nebūs iespējams saglābt. Novākt nevar ne vien tos laukus, kas ir zem ūdens, bet arī daudzus citus, jo zeme ir tā piesūkusies ar ūdeni, ka tehnika tajos nevar iebraukt un slīkst. Graudi ir sadīguši un pat, ja tos izdosies novākt, diez vai tos varēs izmantot pat lopbarībai.

Dažas saimniecības lopu barošanai jau sākušas izmantot ziemas krājumus un nav īsti skaidrs, ar ko lopi tiks baroti ziemā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl