Spānijas ūdeņos var noķert šādus un vēl lielākus samus… Skaties Edgara Zvejas videoreportāžu!

0 Komentāru
Spānijas ūdeņos var noķert šādus un vēl lielākus samus… Skaties Edgara Zvejas videoreportāžu!

Spānijas dabas bagātības ir neizmērojamas – visi zina par Vidusjūras gardajām veltēm, tāpat iepriekš esam viesojušies vietējos ezeros un upēs, bet nu laiks apciemot Suskedas apkārtni, kuras ūdenstilpnēs mīt patiešām lielas zivis!

Suskedas kalnu grēda ir izveidojusies vulkāna izvirduma rezultātā, un tās pakājē laika gaitā radusies arī ūdenstilpne, kurā mīt arī kārdinoši lomi makšķerniekiem, piemēram, karpas un sami. Izrādās, ka nezinātājam līdz ūdenim nemaz nav tik vienkārši piekļūt, proti, iebraucot kalnu apvidū, pazūd gan mobilie sakari, gan arī GPS koordinātes.

Arī nonākšana līdz pašai ūdenstilpnei pēc tam ir visai liels pārbaudījums – nākas staigāt pa dažādiem brikšņiem un oļiem, līdz izdodas tikt līdz ūdenim. Tepat redzama kāda nesen pamesta automašīna – acīmredzot kāds copmanis pārrēķinājies, un nokļūšana atpakaļ izrādījies pārāk sarežģīts uzdevums…

Karpu ķeršana te ir tāda pati kā citur – tās var pievilināt ar piebarošanas metodi, un, ja grunts ir labi, tad pietiek, ja barību aizmet vien dažus metrus no krasta. Dienvidos satumst ļoti ātri, un, tā kā laiks ir ierobežots, šoreiz copi sagaidīt neizdodas. Tomēr ikvienam makšķerēšanas entuziastam, kuram sanāk būt Suskedas apkaimē, būtu vērts nokļūt līdz šai ūdenstilpnei, jo zivis te ir – vajadzīgs vienīgi laiks, lai tās pievilinātu. Kā pierādījums tam kalpo arhīva video no iepriekšējām reizēm.

Foto

Video

0 Komentāru