Komentāri
Spaisa tirdzniecība aizgājusi nelegālajā zonā; 9% jauniešu pamēģinājuši apreibināties
Foto: LETA

Spaisa tirgotavas bargāku sodu dēļ nav redzamas jau aptuveni gadu, taču tirdzniecība, visticamāk, turpinās nelegāli un internetā.

Latvijā jaunās psihoaktīvās vielas pamēģinājuši 9% jauniešu vecumā no 15 līdz 24 gadiem, liecina aptaujas. Tas ir tuvu Eiropas Savienības vidējam rādītājam – 8% jauniešu Eiropā ir pamēģinājuši apreibināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par labāko veidu, kā ierobežot jauno psihoaktīvo vielu lietošanu, Latvijas jaunieši uzskata stingrus sodus dīleriem, atklāj iedzīvotāju aptaujas rezultāti. Stigrākus sodus dīleriem par efektīvāko ierobežojošo faktoru ir minējuši 66% aptaujāto jauniešu. Tāpat jaunieši norādījuši, ka psihoaktīvo vielu lietošanu ierobežotu sporta un kultūras pasākumu organizēšana jauniešiem, kā arī dažādas informācijas kampaņas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl