Komentāri
Šovasar katru audžuģimeni visā Latvijā sagaida īpašā salidojumā
Pixabay.com

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra” aicina Latvijas audžuģimenes, adoptētājus un aizbildņus uz reģionālajām atbalsta grupām/salidojumiem šajā vasarā.

Kā informē Sociālo pakalpojumu aģentūras sabiedrisko attiecību konsultants Dzintris Kolāts, salidojumu laikā bērniem kopā ar pieaugušajiem paredzētas radošās darbnīcas, sporta un izklaides aktivitātes bērniem. Savukārt vecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem notiks lekcijas par inovatīvām bērnu audzināšanas un disciplinēšanas metodēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānotas četras reģionālās kopējās audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu atbalsta grupas/salidojumi Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionos. Latgalē pasākums notiks jau 17. un 18. jūnijā. Atpūtas kompleksā “Aglonas Alpi”, Aglonā. Notikumu plānojusi apmeklēt Latvijas audžuģimeņu patronese, Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone.

Nākamie pasākumi notiks 1. un 2. jūlijā Zemgales reģionā –Atpūtas kompleksā “Turbas”, Ikšķiles novadā; pieteikšanās līdz 26. jūnijam, 15. un 16. jūlijā Vidzemes reģionā – Konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki”, Līgatnes novadā; pieteikšanās līdz 9. jūlijam, 5. un 6. augustā Kurzemes reģionā –Vaiņodes internātpamatskolā, Vaiņodē; pieteikšanās līdz 30. jūlijam.

Lai nodrošinātu aktivitātes bērniem, izmitināšanu un ēdināšanu un izslēgtu nepatīkamus pārpratumus, nepieciešams zināt precīzu dalībnieku skaitu, tādēļ audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem ļoti svarīgi pieteikties iepriekš.

Piesakoties jānorāda dalībnieku vārdus, uzvārdus, personas datus, dzīves vietu,bērna piederību ģimenei, ja nepieciešams -ēdināšanas īpatnības (alerģijas, kādu produktu nepanesamība u.c.) un nakšņošanas nepieciešamību (nakšņošana telpās vai līdzpaņemtās teltīs). Nakšņošana telpās primāri tiks nodrošināta ģimenēm ar bērniem līdz trīs gadu vecumam un bērniem ar īpašām vajadzībām.

Dalība un visu pasākumu programma reģionālajās atbalsta grupās ir bezmaksas. Pieteikties var zvanot Aigai Romānei-Meierei (tālruņa numurs: 29728401; e-pasts: aromane@inbox.lv).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl