Komentāri
Šovasar Jūrmalā jau otro reizi notiks pasaulē iecienītais Krāsu skrējiens
Publicitātes foto

Sestdien, 1. jūlijā, Kauguros, otro reizi Latvijā norisināsies Krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem 5 kilometru distances laikā būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla sajūtas, informē organizatori.

Krāsu skrējiena distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma, ļaujoties krāsu priekam un izbaudot īstu festivāla atmosfēru. Šogad visi pasākuma dalībnieki saņems īpaša dizaina piemiņas medaļas un finiša ballītē baudīs grupas “Bermudu Divstūris” atraktīvo koncertu.

Jūrmalas krāsu skrējiena ietvaros būs jāveic 5 kilometru skriešanas vai nūjošanas distance, savukārt bērni varēs startēt “Lego” 500 metru līdz viena kilometra skrējienos. Krāsas tiks izmantotas tikai 5 kilometru skrējiena distancē.

Krāsu skrējiena starts būs Kauguros. Distanci var veikt skrienot, nūjojot, dejojot vai vienkārši pastaigājoties, izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs pieci krāsu punkti katrā kilometrā, kur darbinieku komanda nobērs dalībniekus ar krāsām.

Šogad būs vairāki jautri punkti un jaunumi krāsu skrējiena dalībniekiem. Distancē tiks izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kas ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem. Vēlamais Jūrmalas krāsu skrējiena “dresscode” ir balts apģērbs un saulesbrilles. Visos piecos krāsu skrējiena punktos dalībniekus iemūžinās fotogrāfi, un fotogrāfijas būs pieejamas pēc sacensībām.

Kaspars Tupiņš
“Baltijas Maratoni” sezonas organizators

Jūrmalas krāsu skrējiens ir unikāls pasākums Latvijā un Baltijas maratonu pasākumu sezonā. Esam radījuši brīnišķīgu iespēju šajā pasākumā kopā piedalīties dažāda vecuma aktīvā dzīvesveida entuziastiem. Piedalīties var ikviens – ģimenes, radi, draugi un kolēģi. Turklāt šajā 5 km skrējienā nav obligāti jāskrien,- var iet, soļot, dejot, nūjot vai kā citādi radoši izpausties. Esmu pārliecināts, ka krāsu prieks un festivāla atmosfēra sniegs patiesu dzīvesprieku un īstu enerģijas lādiņu ikvienam Jūrmalas krāsu skrējiena apmeklētājam.

Iepriekš reģistrēties un iegādāties īpašos Jūrmalas krāsu skrējiena kreklus, kā arī iepazīties ar trasēm un nolikumu var līdz 29.jūnijam mājas lapā “www.baltijasmaratoni.lv”. Tāpat šajā mājaslapā var iepazīties ar “Baltijas maratoni” plānotajiem 2017. gada sezonas tautas sporta pasākumiem, noteikumiem, dalības maksu un distanču maršrutiem, kā arī reģistrēties dalībai.

Krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē – katru gadu tas norisinās vairāk kā 45 pasaules valstīs, šogad arī Latvijā.

Lasi vēl