Šovasar izķer ceļojumus! Gandrīz nekur nav pieejami pēdējā brīža piedāvājumi

0 Komentāru

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu Latvijas iedzīvotājiem šogad izmaksas par ceļojumiem nav pieaugušas. Tomēr tirgū gandrīz neesot pieejami tā sauktie pēdējā brīža piedāvājumi, kas parasti bija daudz lētāki nekā standarta gadījumos.

Šovasar tūrisma nozarē viss uz izķeršanu – un situācija, ka nav pieejami tā sauktie pēdējā brīža piedāvājumi, nav bijusi iepriekšējos gados.

Marina Ulanova
“Tez Tour” produktu menedžere

Pēdējā brīža piedāvājums ir tad, kad lidmašīnā palikušas brīvas vietas, viņas vajag ātri izpārdot, līdz ar to cenas ir samazinātas. Šobrīd jūnijs ir izpārdots, jūlijs līdz vidum izpārdots, septembris gandrīz jau ir izpārdots, oktobris skolēnu brīvlaiks – vairs nav ko piedāvāt.

Šogad būtiski pieaudzis to ceļotgribētāju skaits, kas savus tūrisma galamērķus plāno laikus, jo tad ceļojuma izmaksas gan par viesnīcu, gan aviobiļetēm sanāk zemākas.

Marina Ulanova
“Tez Tour” produktu menedžere

Ja mēs varējām iepriekšējos gados sagaidīt to pēdējo brīdi, zemāku cenu, šobrīd viņas nav, ir parastie standarta piedāvājumi, līdz ar to šķiet, ka ceļojumi ir kļuvuši dārgāki, bet viņi nav kļuvuši dārgāki. Vienkārši nav akcijas piedāvājumu.

Kopējais cenu līmenis uz dažādiem galamērķiem esot saglabājies pērnā gada līmenī. Tūrisma aģentūra “Latvia Tours” atklāj, ka vien dažas viesnīcas esot cēlušas cenas par dažiem procentiem.

Un Turcija, kas teoraktu dēļ bija zaudējusi savu pievilcību tūristu acīs, šogad atkal kļuvusi par populārāko ceļojumu galamērķi.

Inga Freiberga
“Latvia Tours” atpūtas nodaļas vadītāja Atvērt rediģēšanas režīmā Atpakaļ Drukāt sižetu

Turcija atkal uzņem apgriezienus, kļūst arvien pieprasītāka, mēs jau saskaramies ar vietu trūkumu.

Šogad atšķirībā no citiem gadiem iedzīvotāji vairāk izvēlas ceļojumos doties ar ģimenēm, kolēģiem, draugiem. Un starp populārākajiem tūristu galamērķiem ir arī Grieķija, Itālija un Spānija.

0 Komentāru