SOS! Aicina palīdzēt vecmāmiņai, kurai trūkst siltu drēbju un pārtikas

64 komentāri
SOS! Aicina palīdzēt vecmāmiņai, kurai trūkst siltu drēbju un pārtikas
Avots: Facebook

“Lūdzu palīdziet man palīdzēt vienai trūcīgai un vientuļai vecmāmiņai!” tā aicina Rasma Zaharenko, kura Rīgas centrā sastapusi ļoti trūcīgu vecenīti, kurai ļoti nepieciešamas siltas drēbes un arī pārtika. 

“Tikko Blaumaņa un Tērbatas ielas krustojumā satiku 83 gadus vecu vecmāmiņu Katju, kura bija ģērbusies plānā, izdilušā mētelītī, saplēstos zābaciņos un ubagoja naudiņu… Es, protams, nu nevarēju paiet vienaldzīgi viņai garām un iepazinos ar viņu,” stāsta meitene.

No vecmāmiņas stāstītā var saprast, ka viņa ir pavisam viena, jo viņas vienīgais dēls ir miris. Pensija esot maza, un viņa dzīvo vecā koka mājā Juglā, kur neesot pat tualetes un ūdens. “Katru dienu iet ēst uz Barona ielas mazturīgo zupas virtuvi, un pēc tā ubago naudiņu pa Rīgas centru.
Zinu, ka visiem nabadzīgiem cilvēkiem nepalīdzēsi, un diemžēl tādu trūcīgu un vientuļu pensionāru ir tūkstošiem, bet es palūdzu viņas adresi un sarunāju, ka svētdien aizbraukšu pie viņas vismaz ar pārtiku un siltām drēbītēm,” stāsta meitene.


“Vecmāmiņai Katjai ir ļoti nepieciešamas siltas drēbītes – kāds ziemas mētelītis vai vējjaka (vecmāmiņai laikam ir 54. izmērs, viņa īsti nezināja), tad silti ziemas 39. izmēra zābaciņi. Vēl ļoti noderētu silts džemperītis, kā arī ļoti aktuāla ir pārtikas palīdzība,” stāsta Rasma.

Ja kāds var un grib palīdzēt vecmāmiņai Katjai, Rasma aicina sazināties ar viņu Facebook , jo meitene vecmāmuļu apciemos. Viens apciemojums jau ir bijis, un, kā stāsta Rasma, sirmgalve bijusi ļoti pateicīga par saziedoto, taču palīdzība aizvien ir nepieciešama!

Avots: Facebook

Avots: Facebook

Lūk, jau saziedotās mantas!

Avots: Facebook

Avots: Facebook

TOP komentāri

 • marite
 • Ance
  +31 +31 0

  Ance

  HARTIJ-nedod Dievs Tu dzīvē nonāksi tādā situācijā,kad Tev nebūs nekā!!! Tavs komentārs ir vienkārši pretīgs!!!
 • Sigita
  +26 +24 -2

  Sigita

  Visu cieņu tādiem cilvēkiem,kuri nav vienaldzīgi,pret grūtībās nonākušiem ļaudīm! Mēs nedrīkstam aizmirst,ka mēs esam cilvēki!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl