Komentāri

Šogad dārzeņiem bijusi vāja raža, tādēļ šajā rudenī to cena varētu būt nedaudz augstāka kā pirms gada, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja biedrības “Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja-Burmistre.

Viņa skaidro, ka dārzeņi varētu kļūt par dažiem centiem dārgāki, taču būtisks cenu pieaugums nav gaidāms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Maira Dzelzkalēja-Burmistre
Biedrības “Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece

Mēs redzam, ka gurķi jau tagad ir dārgāki. Kabači, ķirbji, iespējams, būs kādu centus dārgāki, bet es nedomāju, ka būs būtisks cenu kāpums.

Vienlaikus Dzelzkalēja-Burmistre atzīmē, ka Latvijā ir salīdzinoši mazs pašražoto dārzeņu tirgus, – valstī kopumā ir nedaudz vairāk par 100 saimniecībām, kas audzē dārzeņus, līdz ar to dārzeņu nozarē esošajiem ir grūti konkurēt ar tuvējiem ārvalstu tirgiem, piemēram, ar dārzeņu ražotājiem no Polijas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl