Šorīt daudzviet Latvijā apledojuši ceļi

Komentāri
Šorīt daudzviet Latvijā apledojuši ceļi
Foto: LETA

Šorīt visos Latvijas reģionos veidojas apledojums uz atsevišķiem ceļu posmiem, tādēļ autovadītājiem jābūt piesardzīgiem, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi apkopotā operatīvā informācija.

Apledojums veidojas gan uz Valmieras šosejas no Vangažiem līdz Stalbei, gan uz Siguldas šosejas no Vangažiem līdz Raunas pagriezienam. Tāpat slidena ir Tallinas šoseja posmā no Bīriņu pagrieziena līdz Tūjas krustojumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apledojušas ir arī lielās šosejas no Rēzeknes virzienos uz Gulbeni, Grebņevu, Terehovu, Daugavpili un Jēkabpili. Tāpat apledojums veidojas uz Bauskas šosejas no Iecavas līdz pat Lietuvas robežai.

Savukārt Kurzemē slidens ir Liepājas šosejas posms no Anneniekiem līdz Skrundai un Ventspils šosejas posms no Strazdes līdz Usmai. Šajā reģionā apledojums veidojas arī uz lielajiem ceļiem, kas savieno Kuldīgu ar Ventspils šoseju caur Stendi un Sabili.

Tikmēr uz reģionālajiem autoceļiem šorīt apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus Bauskas, Ogres, Rīgas, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Ventspils un Gulbenes apkaimē.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs veic brauktuves pret apledojuma apstrādes darbus slidenajos posmos. Ceļu uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 86 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Latvijas Valsts ceļi aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl