20 komentāri

Šīs nedēļas sākumā Latvijā prognozēja lielu karstumu, taču, tāpat kā iepriekšējās reizēs, tas īsti neatnāca. No Āfrikas nākošajam karstuma vilnim pagājušajā naktī ceļā stājās vēsais gaiss, un šis temperatūru kontrasts radīja intensīvo negaisu, kas bija novērojams lielā daļā Latvijas teritorijas.

Andris Vīksna
LVĢMC PROGNOŽU UN KLIMATA DAĻAS VADĪTĀJS

Vakardienas krāšņā dabas parādība iezīmē kā tādu noslēgumu karstajam laikam, kas tomēr pagājušajās dienās pie mums Latvijā valdīja. Un turpmākajā nedēļā vairāk tomēr gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies.

Šovasar Latvijā aizvadīts līdz šim vēsākais jūlijs 21. gadsimtā. Salīdzinot ar iepriekšējām vasarām, kad tika uzstādīti vairāki karstuma rekordi, šogad samērā bieži naktīs pārspēti minimālie gaisa temperatūras rekordi. Sinoptiķi kopumā vasaru vērtē kā vēsu ar mainīgiem nokrišņiem.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – 2. augustā pērkona negaiss Latvijas teritoriju šķērsoja ar spēcīgām lietusgāzēm un vēja brāzmām.

Laika ziņas

TOP komentāri

 • Галина Остапенко
  +6 +5 -1

  Галина Остапенко

  Как всегда!!! Прогнозировали прогнозировали да не выпрогнозироаали!!!
 • Linda Krauze
  +8 +5 -3

  Linda Krauze

  Marta Smala es arī varētu iet strādāt par sinoptiķi! Kaut ko izdomātu, lai gan visai iespējams, ar savu sievišķo intuīciju, es trāpītu pareizāk ar laika minējumiem nekā šie! Bet pa lielam sinoptiķu funkciju es nesaprotu! Kam viņi?! No rīta pati var iziet ārā paskatīties kāds laiks, jo visu nedēļu sola vienu, bet beigās ir pretēji solītajam! Dusmas vēl par to 2dienu 😄
 • Gunta Brikmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl