Komentāri

Jaunā nedēļa iesāksies ar saulainu un mēreni siltu laiku, bet turpmākajās dienās iespējams arī lietus, ziņo meteorologi.

Pirmdien pārsvarā saulains laiks, bet dienas pirmajā pusē valsts austrumos gaidāms īslaicīgs lietus. Pūtīs R, ZR vējš 2-7 m/s, vietām brāzmās līdz 12 m/s. Gaisa temperatūra +17 līdz +22 grādi, piekrastes rajonos +13 līdz +15 grādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamās nedēļas sākumā karstums mazināsies, tomēr joprojām laiks būs silts un lielākajā teritorijas daļā arī pārsvarā sauss, vien atsevišķos rajonos gaidāms neliels īslaicīgs lietus. Nedēļas vidū un otrajā pusē palielināsies mākoņu daudzums un visā Latvijā gaidāmi nokrišņi, vietām līs pat ilgstoši un laiks kļūs nedaudz vēsāks. Termometra stabiņš nedēļas beigās dienas laikā nepārsniegs +13…+18 grādu atzīmi.

Laika ziņas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl