Solārijs Rīgā klientes ”silda” ar vecām lampām

Komentāri

Soleo Studio tirdzniecības centra Sahāra pirmajā stāvā ir viena no divām solāriju studijām, kurām Veselības inspekcija liegusi pakalpojumu sniegšanu, kamēr iekārtām netiks uzstādītas atbilstoša stipruma lampas.

Otra tā paša uzņēmuma solāriju studija atrodas Lidoņu ielas tirdzniecības centra otrajā stāvā. Kā novēroja Bez Tabu komanda, salonā bija dzirdama rocība un dega gaismas, tomēr sauļoties nav bijis iespējams. Tas gan nav atturējis pie solāriju studijas izveidoties apmeklētāju rindai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr aktrise Zane Vaļicka jau ilgāku laiku solāriju pakalpojumus neizmanto, bet sauli ziemā smeļas no tūbiņas – to pašiedeguma krēmiem!

Plašāk, tostarp Veselības inspekcijas komentāru, skaties videosižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl