Šoks! Lido ēdnīcas apmeklētājus pārsteidz prusaks

13 komentāri

Visai nepatīkamu pārsteigumu, ieturot maltīti, piedzīvojuši ēdināšanas tīkla Lido apmeklētāji. Izrādās, ka turpat starp ēdienu mājo arī dzīvas radības.

Skaties.lv saņēma aculiecinieka video, kurā redzams, kā no ēdamtelpā esoša galda apakšas izlien kāds ņiprs termīts. Materiāla iesūtītājs vērš uzmanību, ka šāds gadījums pavisam noteikti ir pretrunā ar sanitārajiem standartiem ēdināšanas vietās un neveicina apetīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Skaties.lv sazinājās ar Lido pārstāvjiem, kuri atvainojās par radušo situāciju un apliecināja, ka tiks darīts viss, lai šādas situācijas vairāk neatkārtotos.
“Mēs ļoti atvainojamies klientiem par šo nepatīkamo situāciju. Lido ir uzņēmums, kurā rūpējas un ļoti lielu uzmanību pievērš gan produktu, gan apkalpošanas kvalitātei. Tāpat katru dienu uzņēmumā veicam dažādas kvalitātes pārbaudes. Uzņēmumam ir noslēgts līgums ar deratizācijas un dezinsekcijas kompāniju, kas sniedz kaitēkļu apkarošanas pakalpojumus un regulāri notiek apsekošana,” norāda Kvalitātes vadības un produktu attīstības daļas vadītāja Gunita Daine.

Foto: nesen atklātais jauna koncepta Lido veikals-kafejnīca:

“Šajā situācijā esam veikuši ārkārtas apsekošanu savās virtuvēs un ar pārliecību varam teikt, ka kaitēkļu problēma nepastāv. Bet, tā kā uzņēmums Lido nomā telpas no tirdzniecības centra Spice un klientu zāle atrodas koplietošanas zonā, nekavējoties sazināsimies ar Spice vadību, lai noskaidrotu problēmas cēloņus un risinājuma iespējas. Ņemot vērā visus mūsu veiktos kvalitātes nodrošināšanas un profilakses pasākumus, esam sarūgtināti, ka šāda situācija radusies mūsu klientu zonā, un no savas puses darīsim visu iespējamo, lai tas neatkārtotos,” paskaidroja Lido pārstāve.

Video

TOP komentāri

 • emilio
  +18 +18 0

  emilio

  Ko paši ar savām somām sanesa, tas arī ir. Lido tagad jācīnās....
 • Haralds Mellakauls
  +13 +13 0

  Haralds Mellakauls

  Cik mēs esam palikuši cimperlīgi! Būtu ēdienā vai uz galda! Vai tas neliecina par sabiedrības "prusakainību"?!
 • pele
  +12 +12 0

  pele

  dzied circenitis aizkrāsnē ----kas tur liels ganjau kāds ienes sērkociņu kastite ... lai butu iemesls blamēt uzņēmumu,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl