Sokolovs par savervēto meiteni: Ja līgums ir parakstīts, pārkāpuma nav!

1 komentārs
Sokolovs par savervēto meiteni: Ja līgums ir parakstīts, pārkāpuma nav!
Foto: Flickr

Minētajā situācijā, kur kāda meitene piedalījusies pornogrāfiskā fotosesijā, atbildīgo institūciju rokas ir sasietas, portālam Skaties.lv atzina fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.

“Man šķiet, tur nav nekādu pārkāpumu, lai vērstos policijā. Meiteni diemžēl “uzķēra” uz viņas naivumu, un fotogrāfs to izmantoja, kā arī paraksts uz līguma jau ir. Vienīgais labums no šīs situācijas, ka tagad daudzas meitenes zinās, kā var notikt, un varbūt neuzķersies!” sacīja A. Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka svētdienas vakarā skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs saņēma atklātu vēstuli no kādas meitenes, kura uzaicināta uz fotosesiju, bet beigās tapusi seksuāli izmantota. Viņš to publicējis savā Facebook vietnes profilā, tādā veidā aicinot pārējās meitenes uzmanīties no šādiem gadījumiem, jo šajā diemžēl nekas vairs neesot līdzams.

TOP komentāri

  • hmm...
    0 0 0

    hmm...

    Tikai neslava Armandam ir uztaisīta uz pilnu klapi. Toties Sokolovs sev pacēlis reitingus dejošanas šovam. Tā tas mārketings darbojas un viņam ir dziļi vienalga par modeli vai kādu citu sievieti.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl