Šogad Staro Rīga daudzi gaismas objekti prasīs aktīvu apmeklētāju dalību

Komentāri

Lai gan šogad apkārtni izgaismo sasnigušais sniegs, novembris laikapstākļu ziņā ierasti ir drūms un pelēks. Alkstot gaismas, radies festivāls Staro Rīga, kura laikā pilsētu piesātina un atdzīvina gaismas un krāsu spēle. Tā tas notiks arī šogad.

To, ka šis būs sniegotākais Staro Rīga festivāls, sapratuši arī pasākuma rīkotāji, un šoreiz ar vienkāršu skatīšanos nepietiks – vairāki gaismas objekti prasīs līdzdarbošanos, tādējādi skatītāji varēs gan sasildīties, gan paši būt instalāciju dalībnieki.

Diāna Čivle, Staro Rīga kuratore:

Ir ļoti daudzi objekti, pat puse, kurus var ne tikai vērot, bet pašam ir jāpiedalās. Vai nu jāsaliek glezna, vai jāsaliek kopā rokas. Aktīvi objekti, kuros apmeklētājiem būs jāsadarbojas.

Kā ierasts, galvaspilsētu diennakts tumšajā laikā atdzīvinās vairākas – šogad 43 – gaismas, skaņas un krāsu projekcijas un instalācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl