Šogad savā darbavietā gājuši bojā 19 cilvēki

Komentāri

Šā gada laikā Latvijā savās darbavietās gājuši bojā 19 cilvēki, atzina Valsts darba inspekcijas (VDI) vadītājs Renārs Lūsis. Tas ir divreiz vairāk nekā pērn tādā pašā laika posmā.

Pērn darbavietās Latvijā gājuši bojā 36 cilvēki, liecina statistikas dati.

Ne vienmēr bojāeja ir saistīta ar darba traumām, taču pastāv bažas, ka liela loma šīm nāvēm ir arī pārāk lielā slodze, stress, fiziskā slodze un nepiemēroti darba apstākļi darbavietā, atzina R. Lūsis. Viņš gan akcentēja, ka to ne vienmēr var pierādīt.

Nereti pie smagiem nelaimes gadījumiem noved formālā attieksme pret darba drošību un slodzi. Pret Eiropas vidējiem rādītājiem Latvija patlaban ir divas reizes sliktākā stāvoklī, atzina VDI pārstāvis.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl