2 komentāri
Šogad Rīgā apkures sezona varētu sākties ātrāk nekā ierasts! Pirmās ēkas jau saņēmušas siltumu
Paredzams, ka, saglabājoties vēsākam un drēgnākam laikam, aktīvā apkures sezona varētu sākties agrāk nekā ierasts, un "Rīgas siltums" iesniegumus par apkures pieslēgšanu no namu pārvaldniekiem varētu gaidīt jau tuvāko nedēļu laikā. (Edmunds Brencis / f64)

Atsaucoties uz klientu pieprasījumiem, AS “Rīgas siltums” pamazām uzsāk apkures sezonu.

Kā informē “Rīgas siltums”, šobrīd apkure ir pieslēgta jau 10 ēkām, kas izmanto “Rīgas siltums” piegādāto siltumenerģiju, tostarp septiņas izglītības iestādes un divi dzīvojamie nami, kā arī viena iestāde jeb nedzīvojamais fonds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzams, ka, saglabājoties vēsākam un drēgnākam laikam, aktīvā apkures sezona varētu sākties agrāk nekā ierasts, un “Rīgas siltums” iesniegumus par apkures pieslēgšanu no namu pārvaldniekiem varētu gaidīt jau tuvāko nedēļu laikā.

Lai mājokļos būtu silti un komfortabli, “Rīgas siltums” esot gatavs uzsākt nākamo apkures sezonu jebkurā brīdī. Rīgā kārtība, kādā pieslēdz apkuri, ir nemainīga jau vairākus gadus, – dzīvokļu īpašniekiem ir jāvēršas pie saviem ēku apsaimniekotājiem ar lūgumu uzsākt apkures sezonu. Pamatojoties uz apsaimniekotāju lūgumu, “Rīgas siltums” piegādā siltumenerģiju ar nosacījumu, ka nav parādu par patērēto siltumenerģiju.

Vasarā, laikus gatavojoties nākamajai apkures sezonai, tika veiktas siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes un katlumāju apkopes, kā arī izbūvēti aptuveni 8 km jaunu siltumtīklu bezkanāla tehnoloģijā, lai nodrošinātu drošu un nepārtrauktu siltumapgādi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • ome
  +1 +1 0

  ome

  Ja jau daudzi parādnieki, kuri līdz pat ši brīdim vēl nav norēķinājušies par pagājušā gada saņemto apkuri, tad nav ko tik agri pieslēgt. Lai uzvelk biezākas jakas un gaida oktobra vidu. Nav dzirdēts, kad septembra mēnesī kāds būtu pārsalis.Bet tas jau "Rīgas siltumam" nav izdevīgi, viņi jau būtu uz mieru arī vasarā +30 apkurināt lai tik nauda nāktu.
 • cc
  0 0 0

  cc

  bet tā ir brīva izvēle pieslēgt vai nepieslēgt. ko var cepties...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl