Komentāri

Turpinot savulaik LNT aizsākto tradīciju valsts svētkus laikā pie apģērba piespraustu nēsāt sarkanbaltsarkano lentīti, arī šogad Latvijas Kara muzejā cilvēki aicināti to izgatavot un uzdāvināt tās tuviem cilvēkiem akcijā “Uzdāvini lentīti”.

Pērn kopumā sarkanbaltsarkaniem karodziņiem iztērēta auduma lente 10 kilometru garumā, arī šogad paredzēts salocīt līdzīgu apjomu. Kopumā Aizsardzības ministrija sarūpējusi vairāk nekā 71 000 lentīšu, kuras tiks locītas gan Rīgā, gan reģionos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mārtiņš Mitenbergs
Latvijas Kara muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs

Šogad šī akcija paredz, ka mēs vairāk runājam un domājam un par tiem, kuri ir varbūt sociāli mazāk aizsargāti, tāpēc Aizsardzības ministrija ir uzrunājusi ļoti daudz slimnīcas, sociālos centrus, kur mēs jau apzināti aicinām cilvēkus nākt uz Kara muzeju vai citās vietās valstī locīt lentītes, lai tās nogādātu tieši šiem cilvēkiem.

Kara muzejā interesenti var ierasties katru dienu laikā no plkst. 10.00 rītā līdz plkst. 17.00. Tāpat akcijas dalībnieki aicināti savu dalību akcijā iemūžināt fotogrāfijās vai video, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos ar mirkļbirku #uzdavinilentiti un kopīgi vairotu svētku noskaņu.

Sarkanbaltsarkanā lentīte novembrī nēsājama ar stūriem uz augšu, tā veidojot stilizētu burtu “V”. Tas simbolizē uzvaru, jo novembrī tiek atzīmēta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl