Komentāri

Turpinot savulaik LNT aizsākto tradīciju valsts svētkus laikā pie apģērba piespraustu nēsāt sarkanbaltsarkano lentīti, arī šogad Latvijas Kara muzejā cilvēki aicināti to izgatavot un uzdāvināt tās tuviem cilvēkiem akcijā “Uzdāvini lentīti”.

Pērn kopumā sarkanbaltsarkaniem karodziņiem iztērēta auduma lente 10 kilometru garumā, arī šogad paredzēts salocīt līdzīgu apjomu. Kopumā Aizsardzības ministrija sarūpējusi vairāk nekā 71 000 lentīšu, kuras tiks locītas gan Rīgā, gan reģionos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mārtiņš Mitenbergs
Latvijas Kara muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs

Šogad šī akcija paredz, ka mēs vairāk runājam un domājam un par tiem, kuri ir varbūt sociāli mazāk aizsargāti, tāpēc Aizsardzības ministrija ir uzrunājusi ļoti daudz slimnīcas, sociālos centrus, kur mēs jau apzināti aicinām cilvēkus nākt uz Kara muzeju vai citās vietās valstī locīt lentītes, lai tās nogādātu tieši šiem cilvēkiem.

Kara muzejā interesenti var ierasties katru dienu laikā no plkst. 10.00 rītā līdz plkst. 17.00. Tāpat akcijas dalībnieki aicināti savu dalību akcijā iemūžināt fotogrāfijās vai video, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos ar mirkļbirku #uzdavinilentiti un kopīgi vairotu svētku noskaņu.

Sarkanbaltsarkanā lentīte novembrī nēsājama ar stūriem uz augšu, tā veidojot stilizētu burtu “V”. Tas simbolizē uzvaru, jo novembrī tiek atzīmēta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl