Šogad no Latvijas ģimenēm ārvalstīs izņemti 24 bērni

Komentāri
Šogad no Latvijas ģimenēm ārvalstīs izņemti 24 bērni
F64

Šogad bija 24 gadījumi, kad ārvalstīs no ģimenēm izņemti Latvijas valstspiederīgo bērni.

Vienā no minētajām lietām bērns nodots vecākiem, trīs lietās – radinieku aprūpei Latvijā, divos gadījumos – audžuģimenei Latvijā, vienā lietā – radinieku aprūpei ārvalstīs, vienā gadījumā – adopcijai ārvalstīs, ņemot vērā mātes vēlmi, bet vēl vienā lietā vecāki brīvprātīgi nodeva bērnu adopcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieslietu ministrija norāda, ka ministrijas redzeslokā nonāk gadījumi, par kuriem tiek ziņots. Informācija tiek saņemta gan no vecākiem, gan arī no ārvalstu iestādēm vai vēstniecībām. Tāpat ir gadījumi, kad ārvalstu institūcijām ir nepieciešama informācija.

Kopumā uz 1. decembri ir 110 lietas, no kurām vairāk nekā puse ir ar Apvienoto Karalisti, deviņas – ar Īriju, sešas – ar Norvēģiju, bet vēl četras ar Vāciju.
Šīs lietas mēdz būt dažādas – ārvalstu institūcijas ziņo par Latvijas valstspiederīgo ģimeni, kas nonākusi to redzeslokā, ziņo par bērniem, kas izņemti no ģimenes.

Tāpat arvien biežāk tiek ziņots par ģimenēm, kas bijušas dienestu redzeslokā, bet tad devušās uz Latviju.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl