Komentāri

Piedzeršanās līdz nemaņai var maksāt ar nokļūšanu atskurbšanas telpās. Taču ar to izmaksas nebeidzas, jo atskurbtuves tiek finansētas gan no pašvaldību, gan valsts budžeta, turklāt šogad atskurbtuvēm plānots piešķirt papildu līdzekļus.

Pēdējos gados atskurbtuvēs ievietoto personu skaits palielinās. Tiem, kuriem pašu spēkiem atskurbt neizdodas, pret savu gribu tiek piešķirtas telpas dzēruma izgulēšanai. Atskurbtuves ir visās lielākajās pašvaldībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labs serviss arī dārgi maksā – piemēram, Jūrmalā šāda pakalpojuma pašizmaksa ir teju 100 eiro – ceturto daļu maksā pakalpojuma izmantotājs, 15 eiro kompensē valsts, bet pārējo pašvaldība. Jūrmalā ik gadu tiek atskurbināti 650 klienti. Daudzi pat vairākas reizes.

Pērn atskurbšanas pakalpojumu sniegšanai valdība no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem pašvaldībām piešķīra 200 000 eiro, šogad tiek prasīti 250 000 eiro.

Atskurbtuvju nepieciešamību pašvaldībās nosaka augstais alkohola patēriņa rādītājs valstī, skaidro ministrijā. Pērn kopumā Latvijā atskurbinātas vairāk nekā 16 000 personas, gadu iepriekš 13 000 personas.

Nākamnedēļ valdības komitejas sēdē tiks uzklausīts informatīvais ziņojums par situāciju un atskurbšanas pakalpojumu nodrošināšanai tiks prasīti papildu līdzekļi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl