Komentāri

Atmet telefonu un dzīvo – ar tādu saukli sākta sociālā kampaņa par drošu dzelzceļa šķērsošanu.

Šogad Latvijā uz dzelzceļa bojā gājuši jau astoņi cilvēki. Un pērn uz sliedēm izdzisa 24 cilvēku dzīvības. Visbiežāk nelaime notiek tieši neuzmanības dēļ. Jaunākie pētījumi liecina, ka tieši mobilo ierīču lietošana ietekmē to, vai cilvēks spēj laikus pamanīt apdraudējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tā 40% aptaujāto ir atzinuši, ka nonākuši riskantās situācijās, kad pārlieku aizrāvušies ar telefonu. Turklāt no pētījuma izriet, ka liela daļa cilvēku paļaujas uz augstākiem spēkiem un dzīvo pēc principa – kam jānotiek, tas notiks.

Dace Caica
psiholoģe, atkarību speciāliste

Mums šķiet, ka ar kādu citu var notikt nelaime, tikai ne ar mani – šodien mēģinām pievērst sabiedrības uzmanību, ka mums ir jābūt katram atbildīgam par savu dzīvi, savu dzīvību.

Visbiežāk dzelzceļa negadījumos cieš vīrieši vecumā virs 50 gadiem – pat trīs reizes vairāk nekā sievietes. Tomēr pēdējos gados dzelzceļa tuvumā tieši jaunieši dauzās, kas izaicina viens otru riskēt un uzvedas pārgalvīgi vilciena tuvumā.

Video: LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl