Šogad kinofestivālu “Baltijas pērle” atklās leģendārais Tjerī Fremo

Komentāri

Ceturtdien, 21. septembrī, ar krāšņu ceremoniju un seansiem Rīgas kinoteātros sāksies kinofestivāls “Baltijas pērle”. Šogad tā īpašais viesis būs leģendārā Kannu kinofestivāla direktors Tjerī Fremo.

“Baltijas pērle” tiks atklāta ar viņa veidoto filmu ”Limjēri”. Tajā apkopotas vairāk nekā 100 izcilākās īsmetrāžas filmas no slaveno filmu režisoru Luija un Ogista Limjēru atstātā mantojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tjerī Fremo
Kannu kinofestivāla direktors

Šī nav gluži mana filma, šī ir filma, kas tapusi no Limjēru filmām. Katram no mums iekšā ir grāmata vai novele, stāsts ko pastāstīt, un es domāju tas ir tas, kas man ir jādara ar izcilajām Limjēru filmām. Šīs filmas ved atpakaļ pie tīrības, nevainības un dzīves skaistuma.

Kannu kinofestivāla direktors, kurš vada arī Limjēru institūtu, norāda, ka šī nav vienkārša filma. Tās vēstījums – parādīt cilvēkiem, ka pagātni nevajag asociēt ar kaut ko vecu un garlaicīgu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl