Šogad kinofestivālu “Baltijas pērle” atklās leģendārais Tjerī Fremo

Komentāri

Ceturtdien, 21. septembrī, ar krāšņu ceremoniju un seansiem Rīgas kinoteātros sāksies kinofestivāls “Baltijas pērle”. Šogad tā īpašais viesis būs leģendārā Kannu kinofestivāla direktors Tjerī Fremo.

“Baltijas pērle” tiks atklāta ar viņa veidoto filmu ”Limjēri”. Tajā apkopotas vairāk nekā 100 izcilākās īsmetrāžas filmas no slaveno filmu režisoru Luija un Ogista Limjēru atstātā mantojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Tjerī Fremo
Kannu kinofestivāla direktors

Šī nav gluži mana filma, šī ir filma, kas tapusi no Limjēru filmām. Katram no mums iekšā ir grāmata vai novele, stāsts ko pastāstīt, un es domāju tas ir tas, kas man ir jādara ar izcilajām Limjēru filmām. Šīs filmas ved atpakaļ pie tīrības, nevainības un dzīves skaistuma.

Kannu kinofestivāla direktors, kurš vada arī Limjēru institūtu, norāda, ka šī nav vienkārša filma. Tās vēstījums – parādīt cilvēkiem, ka pagātni nevajag asociēt ar kaut ko vecu un garlaicīgu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl