Šogad aktuālas ir mazas, Latvijā ražotas, unikālas dāvanas

Komentāri
Šogad aktuālas ir mazas, Latvijā ražotas, unikālas dāvanas
FOTO: Flickr

Šogad pieprasījums pēc Latvijā ražotām amatnieku precēm, salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir palielinājies, bet pieprasītāko preču topa augšgalā joprojām ir latviskiem rakstiem izadītas cepures, rokām darināti aksesuāri un saldumi.

Šogad cilvēki dāvanu iegādei tērē tikpat, cik pērn, taču tirdziņa apmeklējuma ziņā ir vērojams neliels, tomēr stabils apmeklētāju pieaugums. Tirgotāji norāda, ka sākotnēji cilvēki preces iegādājušies savām vajadzībām, mazāk domājot par dāvanām, taču tuvojoties svētkiem, iepirkšanās intensitāte manāmi pieaug. Pircēji arī vairāk kā parasti pievērš uzmanību produkta kvalitātei un izcelsmes vietai, pārliecinoties, vai prece ir ražota Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktuāla tendence šogad ir dāvanu sūtīšana uz ārzemēm. Šim nolūkam tiek izvēlētas patriotiskas un mīļas dāvanas. Visbiežāk radiem un draugiem ārzemēs tiek sūtītas rakstainas cepures, zeķes, cimdi, kā arī bērnu apģērbs. Kā iegādāto dāvanu galamērķi vispopulārākie ir minēti Īrija, Anglija, Austrālija un Amerikas Savienotās Valstis, vēsta tirgotāji.

Tirgotāji norāda, ka šogad cilvēki lielā daudzumā iegādājas mazas un vidējas, bet unikālas dāvanas, kā piemēram, kafijas garšvielas, rotaslietas un dabīgās tējas.

Sievietes rūpīgi izvērtē, vai prece atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām, savukārt vīrieši pirkumus veic pārliecinošāk un mērķtiecīgāk. Sieviešu vidū populārākās ir modes un skaistuma preces – adījumi, rotaslietas, dabīgā kosmētika un somas, savukārt vīrieši visbiežāk sastopami pie koka un metāla izstrādājumu stendiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl