1 komentārs

Šogad Latvijas autoru biedrība Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra/Latvijas Autoru apvienība (AKKA/LAA) mikroautobusu vadītājiem izsniegusi 33 licences, kopumā iekasējot 858 eiro.

Patlaban lielākā daļa to, kas iegādājas licences, ir privātpersonas, nevis sabiedriskā transporta uzņēmumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieva Kolmane, Latvijas autoru biedrības AKKA/LAA pārstāve:

Ja runājam par sabiedrisko transportu, tad pēc licencēm nāk šoferīši vairākumā kā privātpersonas. Ir tāds iespaids, ka lielās organizācijas vai uzņēmumi ir atstājuši izvēli uz izmantotāju pleciem.

2012. gadā AKKA/LAA par mūzikas atskaņošanu kopumā iekasēja 3440,70 eiro; 2013. g. – 1853,01 eiro; bet pērn un šogad darbojas cita uzskaites sistēma. Tā liecina, ka 2014. gadā par licencēm saņemti 708,56 eiro, bet šogad 2015. – 858,07 eiro.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Edgars
    +1 +1 0

    Edgars

    kaut kāds vājprāc šajā valstī notiek, ja cilvēks izmanto transtoportu tad izmanto to lai nokļūtu no punkta A līdz bunktam B un visss, KĀDA MĀRRUTKA PĒC ŠOFERIM IR JAPERK LICENZE JA VIŅŠ GRIB NOKLAUSĪTIES ZIŅAS !!!!! NU KĀDS SAKARS!!!!! es tagad speciāli pirkšu mikriņā biļeti un ar baudu vizināšos pa Rīgu lai klausītos mūziku. pats busiņš jau arī ir autordarbs, tur dizains exterjers interjers, kāpēc tad par to autordabu izmantošanu nav nodoklis jamaksā, jo satiksme taču naudu pa to prasa????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl