Šoferīšu pareiza rīcība un ātra reakcija palīdz “ātrajai palīdzībai” laikus nogādāt smagi slimu pacientu aprūpē

1 komentārs
Šoferīšu pareiza rīcība un ātra reakcija palīdz “ātrajai palīdzībai” laikus nogādāt smagi slimu pacientu aprūpē

Prātīgi un atbildīgi šoferi, izrādās, ir ne tikai citās valstīs, bet arī mūsu pašu galvaspilsētā Rīgā. Šoreiz pareiza un ātra autovadītāju rīcība palīdzēja laikus slimnīcā nogādāt smagi slimu pacientu. 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) šoferis Egils Bukšs sociālajā tīklā “Facebook” ievietojis video, kurā redzams, kā autovadītāji Rīgā šķir ceļu, lai palaistu “ātrās palīdzības” auto.

 

Egils Bukšs
“Ātrās palīdzības” šoferis

Parasti lamājam autovadītājus, jo tie nedod ceļu. Šoreiz gribu pateikties šoferīšiem par laicīgu viena metra pārkārtošanos.

Izrādās, jūsu man veltītais viens metrs vai laicīga piebremzēšana deva man kā “ātrās palīdzības” brigādes autovadītājam iespēju ātri un droši nogādāt smagi slimu pacientu līdz slimnīcai.

Jums  tas viens metrs neko nemaksā, bet slimniekam tas var kļūt dzīvības jautājums.

 

 

Jāteic, ka pāris dienās šis video sociālajā tīklā “Facebook” ieguvis vairāk nekā 170 tūkstošus skatījumu, vairāk nekā divus tūkstošus “patīk” un teju trīs tūkstošus dalījumu.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

  • Andza
    0 0 0

    Andza

    Lai cik tā ceļa kūltūra Latvijā augsta vai zema,bet tomēr cepuri nost,gan biezie gan ne tik,dara visu,pat brauc uz apmalēm un dubļos,lai pašķirtos ātro priekšā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl