Šodien visā pasaulē ir Tuberkulozes diena!

Komentāri
Šodien visā pasaulē ir Tuberkulozes diena!
Foto: LETA

Otrdien, 24. martā, visā pasaulē jau 33. gadu tiek atzīmēta pasaules Tuberkulozes diena.

Pērn Latvijā reģistrēti 637 pirmreizēji tuberkulozes saslimšanas gadījumi, tostarp tuberkuloze diagnosticēta 41 bērnam vecumā līdz 14 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl sabiedrībā aizvien valda maldīgs priekšstats, ka tuberkuloze skar tikai sociāli mazaizsargātās iedzīvotāju grupas. Patiesībā inficēšanās riskam pakļauta ikviena persona, kura nonākusi saskarē ar tuberkulozes slimnieku, jo slimības galvenais izplatīšanās ceļš ir gaisa pilieni.

Lai pievērstu uzmanību šai slimībai un veicinātu došanos uz pārbaudēm, visas nedēļas garumā notiks dažādas aktivitātes. Lai noskaidrotu vairāk par tuberkulozi, iedzīvotāji darba laikā var arī zvanīt uz tālruni: 20301218.

Latvijā tuberkulozes diagnostika un ārstēšana pacientiem ir bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl