Šodien pēdējā diena, kad var pieteikt vakances “Ēnu dienai”

Komentāri
Šodien pēdējā diena, kad var pieteikt vakances “Ēnu dienai”

Šodien, 2. februārī, pēdējo dienu uzņēmumi, organizācijas un iestādes var pieteikt savas vakances ikgadējai “Ēnu dienai”. To var izdarīt portālā enudiena.lv.

“Ēnu diena” šogad notiks 15. februārī. Šogad “ēnotāju” pieteikumu vērtēšana notiek trīs kārtās, un iespēja pieteikties kādai no vakancēm kopumā būs vēl nedēļu – līdz 11. februārim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā gadā “Ēnu dienā” piedalījās vairāk nekā 1000 ēnu devēju, kuri piedāvāja kopumā septiņus ar pusi tūkstošus vakanču. Tas bija par 10 procentiem vairāk nekā 2015. gadā. Tomēr pieprasījums bija krietni lielāks un sasniedza 22 tūkstošus “ēnotāju”.

Pērn pieprasītākās profesijas bija radio diktors, programmētājs, lidmašīnas stjuarts, fizioterapeits, žurnālists, pavārs un citi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl