Šodien pašvaldībām varētu ieskaitīt algas, ko izmaksāt skolotājiem

1 komentārs

Lai skolotāji varētu saņemt algas laikā, valdībai nācās pasteidzināt Izglītības ministriju ar aprēķiniem un arī pašai vajadzēja steigā pieņemt lēmumu. Šodien vajadzīgā nauda varētu tikt pārskaitīta pašvaldībām.

Kā LNT iepriekš vēstīja, lai laikā visu paspētu, pašvaldību darbinieki bija spiesti strādāt pat naktīs, lai pagūtu aprēķināt pedagogu darba samaksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā premjers ir parakstījis ministrijas precizēto mērķdotāciju sadalījumu, tad jautājums par to, ka algas nebūs laicīgi izmaksātas, vairs nav aktuāls.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    +1 +1 0

    SO.

    Kad ir kavējusies ministru, deputātu un viņu kantoru darboņu algu izmaksa? HA-ha-ha, joks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl