Šodien Pasaules TV diena! Priecājamies līdzi ar jums, TV skatītāji!

Pievienot komentāru
Šodien Pasaules TV diena! Priecājamies līdzi ar jums, TV skatītāji!
Foto: LETA

5 463 TV kanālu un 600 000 darbavietu Eiropā. 610 miljoni skatītāju. 60 000 stundu izklaides satura ikdienas. TV saturs skatīts vidēji 3 stundas un 55 minūtes ikdienas. Tie ir tikai daži skaitļi, kas parāda, cik nozīmīgu lomu mūsdienu sabiedrībā ieņem televīzija. Tāpēc, lai atzīmētu televīzijas īpašo lomu, ANO nākusi klajā ar iniciatīvu 21. novembri atzīmēt kā Pasaules TV dienu.

Televīzijas lomu nevar nenovērtēt –mūsdienās TV ir nozīmīgākais medijs, kas ”ir demokrātijas, kultūras dažādības un izteiksmes brīvības stūrakmens. Televīzija veicina izglītošanos un palīdz cilvēkiem iepazīt pasauli. TV ir lieliska iespēja izklaides industrijai, kas ļauj atklāt jaunus talantus un mūziku, palīdz saglabāt kultūras mantojumu un, sapludinot dažādus kultūras stilus, atklāt jaunas radošas vērtības. Turklāt, atbalstot dažādas labdarības aktivitātes, TV veicina dāsnumu un iecietību sabiedrībā. Nodrošinot sporta pārraides, TV iedvesmo cilvēkus jauniem sasniegumiem, nodrošinot kvalitatīvu izklaidi – pārsteigumu un sapņus daudziem miljoniem cilvēku,” norāda Pasaules TV dienas organizatori.

Video

Televīzija savas vairāk nekā 100 gadu pastāvēšanas laikā ir veikusi milzu attīstību gan tehnoloģiski, gan saturiski. Runājot par mūsdienu TV, tās ir pārraides un raidījumi dažādām interešu grupām dažādās mediju platformās – mobilajos tālruņos, datoros, internetā.

Arī MTG TV Latvia, kas ir viena no lielākajām mediju grupām Latvijā, kas piedāvā deviņus mediju kanālus, Viasat satelīta televīziju, savukārt MTG Raidīšanas centrs Rīgā translē vairāk nekā 40 satelītkanālu uz 40 pasaules valstīm!

MTG TV Latvia pārstāv televīzijas kanālus TV3LNTTV6Kanāls 2radio Star FM, lielāko Latvijas video portālu TVPlay un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv, kuros skatāmas Latvijā populāras ziņu, izklaides un sporta pārraides.

TV3

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Kanāls TV3 darbību Latvijā uzsāka 1998. gadā un šo gadu laikā ir kļuvis par skatītāko un populārāko televīzijas kanālu Latvijā, ierindojoties TOP 1. vietā. Skatītājiem tiek piedāvāta labākā Latvijā veidotā izklaide ar seriāliem un šoviem, kuros piedalās Latvijā zināmi un mīlēti aktieri un personības, un dažādu žanru raidījumiem plašam interesentu lokam.

TV3 sniedz iespēju skatīties labākās ārzemju filmas, seriālus un animācijas filmas. Ik dienu iespējams uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju izklaidējoši informatīvajā raidījumā Bez TabuTV3 Ziņas un analītiskajā programmā Nekā personīga.

LNT

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

LNT ir viens no vadošajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas darbojas kopš 1996. gada. Kanāls LNT pievienojās MTG TV Latvia 2012. gadā. LNT trumpis ir plašais informatīvo raidījumu piedāvājums, kuru veido un vada profesionāla un pieredzējusi komanda – 900 sekundes, LNT Ziņas, LNT Ziņu TOP 10,  Degpunktā un īpašas rubrikas un diskusijas par tēmām, kas aktuālas sabiedrībā. Skatītāji atpazīst LNT iedibinātos labdarības projektus Eņģeļi pār Latviju un Labestības diena, kuru ietvaros gadu no gada tiek sniegta palīdzība bērniem ar veselības problēmām.

Kanāls 2

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Kanāls 2 programma veidota, domājot par jaunām, mūsdienīgām un modernām sievietēm. Kanāls 2 meklē, atrod un rada jaunas zvaigznes realitātes šovos. Brīvdienu pēcpusdienās iespējams ļauties romantiskām noskaņām, baudot seriālus un filmas ar pasaules līmeņa zvaigznēm.

TV6

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

TV6 dienas gaismu ieraudzīja 2007. gadā, populārāko projektu vidū minami neparastie dīvaiņi no SimpsoniemGāzi grīdā savdabīgais vadītāju trio un nedēļas labākās filmas, kas skatāmas pirmdienu vakaros. Arī šausmu filmas trešdienās iekarojušas stabilu cienītāju loku – baidīsimies kopā! Ar neizsīkstošu spēku tiek atbalstīti mūsējie hokejisti no Dinamo Rīga, kad noris cīņas uz ledus Kontinentālās hokeja līgas ietvaros. Protams, TV6 nav iedomājams bez sporta raidījuma mājsaimniecēm un sporta cienītājiem Overtime TV veidolā. Kanāla TV6 programma veidota, rūpējoties par lielisku atpūtu vīriešiem un, protams, viņu dāmām.

TVPlay

Lielākais Latvijas video portāls TVPlay darbību uzsāka 2010. gadā un aizvadīto gadu laikā piedzīvota ievērojama izaugsme, bagātinot internetā noskatāmo programmu piedāvājumu. Kopējais TVPlay pieejamais video materiālu skaits pieaug līdz vairākiem tūkstošiem, kad kopā tiek skaitīti visi portālā atrodamie video klipi. TVPlay tiek pārraidīts video saturs no vairāk kā desmit kanāliem – TV3, LNT, TV6, 3+, Kanāls 2, Viasat, Viasat Sport Baltic, Go4Speed, Bobe me, privātajiem YouTube kanāliem un citiem.

Skaties.lv

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Skaties.lv ir jaunākais no MTG TV Latvia projektiem, kas savu darbību uzsācis 2014. gada septembrī. Portāla izveide ir loģisks solis mediju grupas attīstībā, un ar tā palīdzību MTG TV Latvia pārstāvošo televīziju kanālu saturs kļūs vēl pieejamāks ikvienam skatītājam.

Lasi vēl