Šodien no ceļiem novākti 173 krituši koki

Komentāri
Šodien no ceļiem novākti 173 krituši koki
(Foto: LETA)

VAS aLatvijas autoceļu uzturētājs darbinieki šodien no ceļiem novākuši 173 kritušus kokus,  informēja uzņēmumā Latvijas Valsts ceļi (LVC).

LVC uzsvēra, ka vētra, kas šodien plosīja galvenokārt Kurzemi un Vidzemi, nav radījusi lielus kaitējumus ceļu infrastruktūrai, toties ceļmalās esošie koki daudzviet bija lūzuši un šķērsojuši brauktuves. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs darbinieki līdz plkst.16 novākuši no ceļiem 173 kritušus kokus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meteoroloģiskie laika apstākļi šobrīd satiksmi būtiski neietekmē un braukšana pa valsts autoceļiem ir apmierinoša. Kurzemē un Vidzemē vietām līst, gaisa temperatūra ir no plus 1 grāda līdz plus 6 grādiem.

Saskaņā ar laika apstākļu prognozes datiem, arī naktī uz svētdienu gaidāmas vēja brāzmas ar ātrumu līdz 15-19 metriem sekundē un Vidzemē gaidāms neliels smidzinošs lietus.

LVC brīdina, ka stiprā vēja rezultātā uz ceļiem var tikt sagāzti nolauztie koki un to zari, radot šķēršļus satiksmei, kā arī var tikt nodarīti bojājumi satiksmes organizācijas līdzekļiem – ceļa zīmēm, apgaismojumam u.c.

Tāpēc LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un pievērst pastiprinātu uzmanību ne tikai ceļa stāvoklim, bet arī citiem apstākļiem, kas traucē vai apdraud satiksmi, un ziņot LVC Satiksmes informācijas centram pa diennakts informatīvo tālruni 8000 5555.

Kā ziņots, vētra Billie, kas naktī un agrā rītā plosījās Kurzemē, bet vēlāk pārvietojās uz Vidzemi, Liepājas ostā sasniedza ātrumu 35 m/s. Vētras dēļ pagaidām aptuveni 6900 mājsaimniecību ir traucēta elektroapgāde, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki saņēmuši vairāk nekā 170 lūgumus palīdzēt novērst vēja radītos postījumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl