Šodien ”melnā piektdiena”. Ko iesaka astrologs?

Komentāri
Šodien ”melnā piektdiena”. Ko iesaka astrologs?
Foto: Freeimages.com

Piektdien, tā dēvētajā melnajā piektdienā, ieteicams rīkoties maksimāli atbildīgi un piesardzīgi, jo sakritīs vairāki astroloģiskie spriedzes un neveiksmju cēloņi, saka sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

“Lai arī tā sauktās melnās piektdienas esmu pētījis kopš 2006.gada un neko kliedzošu neesmu atklājis, šoreiz sakrīt vairāki planētu spriedzes rādījumi, kas var raisīt lielākas un mazākas nepatikšanas,” norādīja astrologs.

Saskaņā ar Mēness kalendāru diena pavadāma bez trokšņošanas, klaigāšanas, neļaujoties provokācijām, kārdinājumiem un ievērojot visa veida mērenību.

Viņš uzsvēra, ka šodien gaidāma pilnmēness kulminācija, kas gan arī parasti saistās ar spriedzi un visa veida iziešanu no rāmjiem. Turklāt teju visu dienu, no plkst.7.12 līdz 20.05, kā nepatikšanu pastiprinātājs darbosies tā dēvētais Čika laiks.

Tāpat Baņķis arī atgādina, ka līdz pat 1.jūlijam atrodamies komunikāciju infonesējplanētas Merkura cilpā jeb Dižčika laikā, kas jau tā rada pārpratumu jūru un daudzas neizdošanās.

“Jau kopš trešdienas spriedzes aspektus ar tā sauktajām “ļaunajām” planētām Saturnu un Plūtonu veidos Venera un Marss – tās planētas, kuras ietekmē attiecības, biznesu un vērtības,” stāsta Baņķis.

“Tas ir īsts Molotova kokteilis sadzīvē, biznesā, attiecībās, politikā. Jebkura attiecību skaidrošana, vārdu apmaiņa līdzi nesīs spriedzi un pretrunas. Pastiprināsies vēlme izplūkties, skaidrot attiecības, šķirties un emocionāli uzsprāgt. Ļoti labi laika garu izjutīs bērni un dzīvnieki, kuri dabas procesus uztver daudz emocionāli ciešāk. Tomēr Mēness dreifēs pa optimistisko Strēlnieka zīmi, kas daudziem tomēr ļaus pārlēkt pāri visiem dienas grubuļiem,” bilst astrologs.

“Planētu spriedze skars arī skaistuma un mīlas jautājumus. Lai šajā dienā daudzviet notiekošais izlaidums nebūtu puņķaini asarains sabeigtās kleitas, nokavētā pasākuma, izplūdušās tušas, nesagaidītā mīļotā un citu tamlīdzīgu traģēdiju dēļ, laicīgi jāpadomā, kā neiekulties stresa situācijās un novērst šādu iznākumu,” izsakās Baņķis.

Pēc astrologa sacītā, arī nedēļas nogale īpaši nelutināšot, piespēlējot smagāku avāriju draudus, lielāku sprādzienu bīstamību, negadījumus ar uguni un ūdeni, saindēšanos, pašnāvnieciskāku un depresīvāku noskaņojumu, kā arī kautiņus.

“Pilnmēness tikai iznes uz āru visu, kas laika gaitā iekrājies. Laika katliņš vārās pāri malām. Vieni piedzīvos fantastiskas garīgas, radošas atklāsmes, citi – iekrātajās problēmās slīgs līdz ausīm. Atgādinu, ka neviena diena nav nedz laba, nedz slikta pati par sevi. Tā ir tieši tāda, kādu kolektīvi un individuāli to katrs esam pelnījuši,” uzsver Baņķis.

Baņķis skaidro, ka numeroloģiski skaitļa “13” vibrācijas allaž paliek nemainīgas: “1” iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet “3” saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Rezultātā skaitļu mijiedarbība “1+3” rada “4” jeb Mēness mezglu Rahu – stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu. “Varētu teikt, ka vienmēr 13.datumā ieteicams pieturēties pie atziņas: “Domā, ko domā”. Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13.datumā, būs lielāka karmiskās “lupas” uzraudzība nekā citiem datumiem,” uzsver astrologs.

“Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli “pagriež” izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā ne viens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā, vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto ēnu. Un te liela loma ir tādiem subjektīviem faktoriem kā “ar kuru kāju no gultas izkāpsi”,” komentē Baņķis.

“Ja kāds 13.datumā pamostas ar domu, ka būs slikti, tad palielinās varbūtība, ka kaut kas tāds arī notiks. Domas ir kā uz noteikta viļņa noregulēta antena, kas agri vai vēlu savu kanālu noķers. Pats rada situāciju, un pats pēc tam priecājas, ka viss apstiprinās. Ja pieņem, ka “13” nes nelaimi, padomājiet, kā klājas cilvēkiem, kuri šajā datumā ir dzimuši. Tur taču būtu jābūt iemiesotām visām nelaimju nelaimēm! Taču tā nav. Tomēr pastāv iespēja, ka šiem cilvēkiem konkrētā cipara piesātinātā diena var radīt lielāku un atbildīgāku notikumu gūzmu,” stāsta astrologs.

Lasi vēl