Šodien gaiss iesils līdz +24 grādiem

Komentāri
Šodien gaiss iesils līdz +24 grādiem
Foto: LETA

Trešdienas rīts galvaspilsētā būs bez mākoņiem, un gaisa temperatūra šajā laikā būs nedaudz zem +20 grādiem. Dienas vidū laiks būs apmācies, taču lietus nav gaidāms. Gaiss dienas laikā iesils līdz +24 grādiem.

Vēsāks laiks gaidāms Kurzemē, kur gaisa temperatūra dienas laikā būs ap +20 grādiem.

Tikmēr Latgalē dienas laikā gaiss iesils pat līdz +26 grādiem.

Sākot ar nedēļas vidu, virs Latvijas pastiprināsies augsta spiediena atzars, līdz ar to mākoņu daudzums samazināsies un nokrišņi mitēsies. Pūtīs lēni  rietumu puses vēji, kas pakāpeniski iegriezīsies no ziemeļu puses,  tomēr gaisa temperatūras būtiski  nemainīsies. Atsevišķos rajonos nakts laikā veidosies miglas, informē  “meteo.lv” speciālisti.

Nedēļas izskaņā virs Krievijas rietumiem padziļināsies zema spiediena ieplaka, tādēļ sestdien vietām, savukārt svētdien jau teritorijas lielākajā daļā, gaidāms īslaicīgs lietus un iespējami arī pērkona negaisi.  Temperatūra vēl joprojām saglabāsies samērā augsta – nakts stundās termometra stabiņam noslīdot līdz +11…+19 grādiem, savukārt dienā temperatūrai paaugstinoties līdz  +23…+28 grādiem, vēsāks saglabāsies vienīgi piekrastē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl