Komentāri
Šodien beidzas KNAB aizturētā Jūrmalas mēra Trukšņa atvaļinājums. Kas notiks turpmāk?

Pagājušajā otrdienā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veica skandalozas aizturēšanas, tajā skaitā ZZS pārstāvi, Jūrmalas mēru Gati Truksni. Pēc pusotras diennakts Truksnis tika atbrīvots, taču viņam piemērots aizdomās turamā statuss. Un uzreiz Jūrmalas mērs devās atvaļinājumā, kas beidzas tieši šodien.

Tikmēr minētās pašvaldības deputāti vāc parakstus, lai iekļautu Jūrmalas domes sēdes darba kārtībā jautājumu par domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan neesot izdevies savākt piecu deputātu atbalstu šim mērķim. ZZS partijā norāda, ka pagaidām neplāno rosināt Trukšņa izslēgšanu, jo vēl neesot zināmi daudzi fakti. Uz to vakar 900 Sekundēs norādīja arī valdības vadītājs Māris Kučinskis, kurš pārstāv minēto politisko spēku.

Kā ziņots, KNAB izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā ir trīs aizdomās turētie, tajā skaitā Truksnis, uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš un savulaik ar partiju No sirds Latvijai saistītais Jorens Raitums.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl