Komentāri
Šodien beidzas KNAB aizturētā Jūrmalas mēra Trukšņa atvaļinājums. Kas notiks turpmāk?

Pagājušajā otrdienā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veica skandalozas aizturēšanas, tajā skaitā ZZS pārstāvi, Jūrmalas mēru Gati Truksni. Pēc pusotras diennakts Truksnis tika atbrīvots, taču viņam piemērots aizdomās turamā statuss. Un uzreiz Jūrmalas mērs devās atvaļinājumā, kas beidzas tieši šodien.

Tikmēr minētās pašvaldības deputāti vāc parakstus, lai iekļautu Jūrmalas domes sēdes darba kārtībā jautājumu par domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan neesot izdevies savākt piecu deputātu atbalstu šim mērķim. ZZS partijā norāda, ka pagaidām neplāno rosināt Trukšņa izslēgšanu, jo vēl neesot zināmi daudzi fakti. Uz to vakar 900 Sekundēs norādīja arī valdības vadītājs Māris Kučinskis, kurš pārstāv minēto politisko spēku.

Kā ziņots, KNAB izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā ir trīs aizdomās turētie, tajā skaitā Truksnis, uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš un savulaik ar partiju No sirds Latvijai saistītais Jorens Raitums.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl