“Sodi neparedz brīvības atņemšanu!” Rīdzinieki sašutuši par narkomāniem un likuma bezspēcību

Peļķēs guloši cilvēki, izlietotas šļirces, asiņaina attiecību kārtošana – Latvijā ažiotāžu radījis “Instragram” konts, kurā redzami Avotu ielas apkaimes iedzīvotāju iesūtītie foto un video ar narkomānu izdarībām. Tagad apkārtnē krietni biežāk redzami policisti, bet problēmas nemazinās.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Optimists

  Optimists

  Kaut kur nestrādā kā vajadzētu. Bet gan jau pienāks brīdis vilkačiem arī būs jāatbild. Rīkot reidus apsveicami. Bet ne paštiesu. Var ieviest likumīgi. Kādreiz bija družiņiki, kas palīdzēja milicijai patrulēt. Domāju ka ļoti palīdzētu. Un kādu rubļi ar maksāja viņiem. Uz priekšu deputāti. Likumu vajag. Jebšu tas nav jūsu interesēs. Tā izskatās.
 • Einars Dubrovskis

  Einars Dubrovskis

  Es uzskatu,"ka tie narkomāni ir jāšauj nost, jp viņi ur sabiedrības mēsli. Vai nu atkal mūža ieslodzījumu. Narkomānus nav iespējams izārstēt. Narkomānija tāpat kā alkoholisms ir neārstējama atkarība. Es ieteiktu vai nu nāves sodu vai nu mūža ieslodzījumu tiem narkomāniem un alkoholiķiem.
  • kvieplis

   kvieplis

   Varbūt psihiatra atzinumu pirms atļaut lietot internetu?
 • S

  S

  Vispirms nevajag visur vainot sab-bu, pirmá ir gimene, kurá aug tie jaunie neaizskaramie, jo parasti bérnibá vecáki savus dárgumus sargája no visa veida pienákumiem, atbildibas, vienmér visur vainoja citus-draugus, skolu utt. Tagad izaugusi jaunatne bez pienákumiem, darba prasmém, izglítibas, nu vaimaná par sab-bu. Tagad par sodiem-káda jéga apcietinát-náks lomkas, var bút visádas sekas, tad rúpígie vecáki atkal vainos citus, policiju, pieméram.Viens soda veids varétu bút-lai gimene pati tur májas arestá savu atvasi un pati arí sargá un uzrauga. Parasti narkotiku lietotáji pamatá nav ne bij. bérnunamu, ne trúcígu gimenu atvases, ká parasti runá. Ja valsts amatpersonas saskata problémas lielo apjomu, jáorganizé vairák árstniecíbas vietas, ar vienu Nark. centru nepietiek, un tur jábút ístai árstésanai, tagad daudzi gaida tikai Medena k-ga púles un darbu, par kuru gods un slava.Varbút labi, ka tas ir misijas darbs, jo baidos, ja pieslégtos tur valsts iestádes, sacakarétu.
 • Kvieplis

  Kvieplis

  Ne jau viņi paši ir 100% vainīgi pie tā, ka ir narkomāni. Jā, tā bija pašu izvēle lietot narkotikas, taču kaut kas pie tā noveda un tie ir apstākļi, kuros viņi ir dzimuši un auguši, kā arī sabiedrība, kurā dzīvojuši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!