Soctīklu lietotājus satrauc prezidenta veselības stāvoklis

3 komentāri
Soctīklu lietotājus satrauc prezidenta veselības stāvoklis
FOTO: LETA

Jau ziņojām, ka valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien, 18. janvārī, nogādāts slimnīcā. Valsts prezidents devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas.

Slimnīcā apstiprina, ka prezidents ir stacionēts, taču plašāka informācija netiek sniegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā Valsts prezidents turpina pildīt savus amata pienākumus, arī esot stacionārā, taču šonedēļ nepiedalīsies publiskos pasākumos.

Prezidenta kanceleja norādījusi, ka slimības dēļ atcelta prezidenta dalība visos šonedēļ plānotajos publiskajos pasākumos.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers Toksikoloģijas un sepses klīnikas personāls ticis instruēts nepiederošām personām neizpaust ziņas par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvokli.

Slimnīca vienojusies, ka turpmāk jebkurus komentārus par 22. nodaļā esošā Valsts prezidenta veselības stāvokli var sniegt vienīgi Valsts prezidenta kanceleja. Slimnīcā tikai apstiprina, ka prezidents ir stacionēts un atrodas ārstniecības iestādē.

Sociālo tīklu lietotājus satrauc prezidenta veselības stāvoklis, un tie novēl viņam pēc iespējas ātrāk atveseļoties.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl