Soctīklos rezonē jauno Covid-19 gadījumu skaita rekords

6 komentāri
Soctīklos rezonē jauno Covid-19 gadījumu skaita rekords
PN/SCANPIX

Sociālo tīklu lietotāju vidū rezonansi izraidījis jaunais Covid-19 gadījumu skaita rekords – 2236 jauni Covid-19 gadījumi pēdējā diennaktī. Daži šos rādītājus uzskata par jau iepriekš paredzamiem, citi izrāda bailes iziet no mājas, vēl kāds brīdina – situācija kļūs vēl tikai ļaunāka. Ir arī tādi lietotāji, kas par jaunā koronavīrusa izplatības rādītājiem Latvijā izsakās ironiski.

Par to, cik strauji Latvija sasniegusi jauno rekordu, brīnās Ilze Jaunberga.

Ir cilvēki, kas šo laiku saredz kā iespēju noslēgties no ārpasaules un paveikt darbus, kam līdz šim nebija laika.

Kāds brīdina – situācija tikai saasināsies.

Tam, ka saslimušo skaits tikai augs, piekrīt arī tulkotājs Olafs Bērziņš.

Būs vēl. Tagad gaidam 3k gadījumus dienā. Cerams, ka vismaz telts būvniecības plāns pie kādas no slimnīcām jau ir uztaisīts. (Kur likt slimos, kuriem nav vairs vieta slimnīcās) https://t.co/zkVNzl8osm

— Olafs BĒRZIŅŠ🇪🇺 (@Olafsss) October 13, 2021


Citi gan norāda uz pozitīvām tendencēm, ierobežojumu dēļ strādāt poti saņemt izvēlas arī cilvēki, kas iepriekš iestājās pret to.


Ir arī cilvēki, kuriem ir bail pašreizējos apstākļos atstāt savu mājokli.

Izeju neredz arī Diāna.


Citi mikroblogošanas “Twitter” lietotāji vērš uzmanību citam aspektam saslimstības rādītāju kāpumā.

Kamēr citi norāda uz vispārējo sabiedrības atbildību.

Skaties.lv jau vēstīja, ka pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 2236 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par 17 Covid-19 pacientu nāves gadījumiem. Līdz ar lielo saslimušo skaitu strauji turpina kāpt saslimstības divu nedēļu kumulatīvais rādītājs – dienas laikā tas palielinājies no 938,8 līdz 993,4 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, kas ir līdz šim augstākais Latvijā reģistrētais rādītājs.

Iepriekšējās ziemas Covid-19 viļņa laikā augstākais kumulatīvais rādītājs Latvijā bija fiksēts janvāra vidū, kad 10.janvārī tas sasniedza 693,9.

6 komentāri