Sociālo tīklus saviļņo ziņas, ka Gaismas pilī Jaungadu sagaidīs pēc Maskavas laika

Komentāri

Pamatīgu ažiotāžu sociālajos tīklos izraisījušas ziņas, ka Latvijas Nacionālās bibliotēkas restorānā plānots sagaidīt Jauno gadu arī pēc Krievijas laika, skatoties Krievijas prezidenta Vladimira Putina uzrunu.

Bibliotēkā LNT ziņām paskaidroja, ka internetā publiskota vakara pasākuma sākotnējā versija, kuru pasākuma rīkotāji bija iesnieguši pirms pusotra mēneša. Taču bibliotēka to jau sen esot noraidījusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augusts Zilberts, Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvis
Krievijas prezidenta uzrunas skatīšanās un Jaunā gada sagaidīšana pēc Maskavas laika, un šie faktori bibliotēkai bija absolūti nepieņemami, un līdz ar to šī programma, šis melnraksts tika noraidīts.

Lauris Strenģe, restorāna ”Klīversala” valdes loceklis   
Mēs rūpēsimies par to, lai šīs uzrunas nebūtu. Ja gadījumā jutīsim, ka kaut kas liecina par to, ka tāda uzruna varētu būt, tad pasākums var tikt atcelts arī pēdējā brīdī.

Pasākuma rīkotāji tikmēr uzskata, ka ažiotāža internetā radīta apzināti.

Tikmēr pirms brīža LNT kļuvis zināms, ka Kultūras ministrija paudusi neapmierinātību ar šo ažiotāžu un Jaungada sagaidīšana Gaismas pilī varētu pat tikt atcelta pavisam!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl