Sociālo tīklus saviļņo ziņas, ka Gaismas pilī Jaungadu sagaidīs pēc Maskavas laika

Komentāri

Pamatīgu ažiotāžu sociālajos tīklos izraisījušas ziņas, ka Latvijas Nacionālās bibliotēkas restorānā plānots sagaidīt Jauno gadu arī pēc Krievijas laika, skatoties Krievijas prezidenta Vladimira Putina uzrunu.

Bibliotēkā LNT ziņām paskaidroja, ka internetā publiskota vakara pasākuma sākotnējā versija, kuru pasākuma rīkotāji bija iesnieguši pirms pusotra mēneša. Taču bibliotēka to jau sen esot noraidījusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augusts Zilberts, Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvis
Krievijas prezidenta uzrunas skatīšanās un Jaunā gada sagaidīšana pēc Maskavas laika, un šie faktori bibliotēkai bija absolūti nepieņemami, un līdz ar to šī programma, šis melnraksts tika noraidīts.

Lauris Strenģe, restorāna ”Klīversala” valdes loceklis   
Mēs rūpēsimies par to, lai šīs uzrunas nebūtu. Ja gadījumā jutīsim, ka kaut kas liecina par to, ka tāda uzruna varētu būt, tad pasākums var tikt atcelts arī pēdējā brīdī.

Pasākuma rīkotāji tikmēr uzskata, ka ažiotāža internetā radīta apzināti.

Tikmēr pirms brīža LNT kļuvis zināms, ka Kultūras ministrija paudusi neapmierinātību ar šo ažiotāžu un Jaungada sagaidīšana Gaismas pilī varētu pat tikt atcelta pavisam!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl