Sociālantropologs: Bija redzams, ka rudenī krīze būs, bet valdība to noliedza

2 komentāri

Kādas kļūdas valdība ir pieļāvusi krīzes vadīšanas procesā un kā tas var ietekmēt iedzīvotāju gatavību ievērot jaunos ierobežojumus, šorīt TV3 raidījumam “900 sekundes” atklāja sociālantropologs Klāvs Sedlenieks.

Sociālantropologs Klāvs Sedlenieks uzskata, ka šobrīd pats svarīgākais ir skatīties nākotnē un kā rīkoties turpmāk, nevis meklēt vainīgos nespējā apturēt krīzi.

Vaicāts par to, ar ko iespējams mainīt sabiedrības viedokli un reakciju uz esošo, Sedlenieks norāda uz nepieciešamību iezīmēt skaidru ceļa karti: “Daudziem cilvēkiem noteikti nav skaidrs, kāpēc “lokdauns” ir vajadzīgs. Daudzi uzskata, ka tā ir cīņa pret slimību, bet “lokdauns” ir laika iegūšanas veids, lai slimnīcas varētu ievilkt elpu. Būtu nepieciešami skaidri pieturas punkti, kā iziet no krīzes un ko darīt, ja līdz 15. novembrim kritums saslimstības līmenī netiks novērots.”

Sociālantropologs Klāvs Sedlenieks ir viens no Akadēmiskās vides ekspertu grupas, kas paziņoja par darbības apturēšanu, jo valdība viņos neklausās.

2 komentāri